250-300 TL klavye önerisi

Bütçe
250-300

baranngungor

Decapat
Daha fazla  
Maksimum 300 TL olacak şekilde klavye önerisine ihtiyacım var. Genellikle kod yazmak ve nadiren oyun oynamak için kullanacağım. Hunter Series Kharma X Rainbow var ve soyulma olduğuna dair yorumlarını gördüm. Buna benzer bir klavye istiyorum. Philips SPT8294 Rainbow da var benzer olarak ama net bir bilgim yok bu konuda. Mekanik klavye istemiyorum, çok sesli oluyor ve laptop klavyesine alışık olduğumdan yüksek tuşlu klavyeleri kullanamıyorum. Bu iki örnek gibi tuşlarının çok yüksek olmaması ve sessiz olması benim için öncelikli kriter. Önerilere açığım şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben farklı bir ürün tavsiye edeceğim. 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum ve pili 1 yıldan fazla gidiyor. Bende sesli ve yüksek tuşlu kullanamadığım için bunu seçmiştim. Marka kalitesi belli zaten.

Teşekkür ederim inceleyeceğim.

Ben farklı bir ürün tavsiye edeceğim. 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum ve pili 1 yıldan fazla gidiyor. Bende sesli ve yüksek tuşlu kullanamadığım için bunu seçmiştim. Marka kalitesi belli zaten.

Teşekkür ederim hocam peki ışık olmaması bir sıkıntı yaratmıyor mu?

Teşekkür ederim hocam G300s var mouse olarak, sadece klavye bakıyorum bir de laptopımın klavyesinde de numpad var ve yön tuşları büyük. Buna alıştığım için küçük klavyelerde zorlanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı