250-300 TL Klavye Önerisi

Dostum ürün eline ulaşınca düşüncelerini paylaşabilir misin? Ve nereden, kaç liraya sipariş ettin?

N11 üzerinden 228 liraya sipariş ettim. Ben de emin değilim klavyeden. G213 almayı düşünüyordum ama bu fiyata Cherry switch bulmuşken almak istedim. Beğenmezsem iade edeceğim. Yazarım ayrıca inceleme gibi bir şey.

Dostum ürün eline ulaşınca düşüncelerini paylaşabilir misin? Ve nereden, kaç liraya sipariş ettin?
Ürün elime ulaştığında sana bizzat yazacağım muhtemelen pazartesi veya salı günü gelecek. O zaman düşüncelerimi yazarım. Ancak outemu switch de güzel bir switch hatta ses olarak cherry mx den daha çok beğendim. Klavye elime ulaştığında buraya ssler ile atacağım.

Ben Blue switch aldım ancak sen sessiz seviyorsan red switch alabilirsin. Bu siteden bakabilirsin bazı özelliklerine.
Bence bu fiyatlarda mekanik klavye almalısınız. Sonuçta iyi bakarsanız uzun yıllar boyunca aynı ekipmanı kullanacaksınız ve almışken mekanik olması çok daha iyi olur.
Kesinlikle klavyenin mekanik olması çok önemli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mekanik ve membran klavye farklarına bakabilirsin.

Bende öyle düşünüyorum ama Logitech G213 de çok cazip duruyor.
Bende zamanında G213 ve Cooler Master Masterkeys Lite arasında kalmıştım ve Cooler Master aldım. Arkadaşımda G213 denediğim zaman hiç bir fark göremedim ama mekaniğe geçtiğim zaman farkı hissettim. Yani mekanik olmadığı sürece bastığın tuşlar aynı hissettirir sadece klavyelerin görünüşü farklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı