250-300 TL Mekanik Oyuncu Klavyesi

TRjatmer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 250-300 TL arası bi klavye düsünüyorum. Aklımdan gecen mekanik ama mekanik olucak diyede cok sade bi klavye istemiyorum. Gösterisli olsun renkli olsun. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tt Meka-G Unit güzel gözüküyo ama internetten almayı planlamıyorum su anlık.Birde size bisey sormak istiyorum benim bilgisayarım cöp bitek cs:go oynuyorum arada sırada lol windows xp kullanıyorum sıkıntı yaratmaz dimi algılamada?

CM marka klavye alabilirsin. Ucuza 6GV2 satan yerler var mekaniği çok kaliteli sadece baskısı çok uzun süre gitmez. Ama klavyeyi kırmazsan yıllarca kullanabilirsin ve kullanan arkadaşlarımda var. :D

XP'de sıkıntı çıkmaz ama yinede Windows 8.1.3 kurmanızı tavsiye ederim. Klavyenin programında problem çıkabilir. Vatanda klavye biraz pahalı. 374-360 TL civarı satılıyor.

Hayır parasını hakketmiyor. Kailh marka switchlere o kadar para verilmez. Kalitesiz mi ? Tabiki değil. Logitechte pek önermem güzel duruyor ama pek kullanışlı değil. Senin çözümün CM markasında hocam onların modellere bak beğendiklerini yaz bizde yorumumuzu katalım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı