Mekanik Oyuncu Klavyesi

Hexagram

Kilopat
Merhaba arkadaşlar ,
En sonunda Casper , çöp , klavyeden sıkıldım ve yeni bir klavye almaya karar verdim. Uzun araştırmalar sonunda CM STORM' un yapmış olduğu klavyeler gözüme çarptı. Acaba Trigger Z ve Quickfire Rapid I nasıl modellerdir ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Mekanikte razer blackwindow yada steelseries mekanik modellerine bak. 7 yıllik oyuncuyum steelin 2 yıl dayandigi ni görmedik...

Razer Blue Swtich kullanıyor ve gerçekten de oyun için uygun değil. Steelseries de ise ne bir bilek desteği ne de aydınlatma var. Bu modeller nasıldır ?

Oynadığınız oyun türüne göre klavye değişebilir aynı zamanda hissiyat vs. 6GV2 benim için çok iyi ama şu an alamıyorum. Black switchlere sahip ve bana ideal. Bilek vs. gelecek olursak klavyeyi yamuk tuttuğum için gerekmiyor. :D Işık ise tamamen gösteriş sanki oyundayken tuşlara bakıyorsunuz.

6GV2 plastik değil ya da ben bilmiyorum. :) Biraz sert bir yapısı var tuşların 1 kere denedim bu ne demiştim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı