250-300TL arasında Bursa içi ekran kartı önerirsi

Atamıyorum hocam maalesef PC kapandı bir anda şu anda açılmıyor açmak için tuşa basıyorum ötüyor D D D D diye acaba neden :D bir şeyde doğru gitse vallahi şaşırmıycağım herhalde ısıdan dolayı kapanıyor ama bilemedim.

Nasıl bir ötme var sistemde? Onun ses kaydını atabilme şansınız var mı? :D

Nasıl atabilirim hiç atmadımda.

Sesi kaydedip Google Drive'a atabilirsiniz. Oradan da paylaş diyerek ve kimlerin görebileceği ayarını da linke sahip olan herkes yaparsanız, ardından linki gönderirsiniz ve biz de bakarız. Onun için yeni konu açma ihtimaliniz de var :D

Buzzer sesine benzemiyor, sanki bir fana kablo sürtünüyormuş gibi ses var.

Ama açılmıyor bilgisayar ekranda bir şey de yok kardeşim çağırmıştı bir şey için gittim geldim siyah ekran kasanın arkasından güç kaynağının kablosunu çıkar tak yaptım sonra açılmadı.

hocam yaptım bir şekilde böyle abimin sistemine geçtim diye onun driver falan kurulu hazır direk ama internet var olarak gözüküyor ama işlem yok.
@Yiğitt35
1679742253299.png

@Yiğitt35 hocam internet yok sizce neden olabilir?

Son düzenleme:
Ama açılmıyor bilgisayar ekranda bir şey de yok kardeşim çağırmıştı bir şey için gittim geldim siyah ekran kasanın arkasından güç kaynağının kablosunu çıkar tak yaptım sonra açılmadı.

Hocam yaptım bir şekilde böyle abimin sistemine geçtim diye onun driver falan kurulu hazır direk ama internet var olarak gözüküyor ama işlem yok.
@Yiğitt35
Eki Görüntüle 1714065

@Yiğitt35 hocam internet yok sizce neden olabilir?

1. olası sebep: İnternet kablosu tam ve doğru takılmamış olabilir.
2. olası sebep: Wi-Fi modülü varsa ve internete Wi-Fi olarak bağlanıldıysa "unut" deyip yeniden bağlanmak çözüm olabilir.
3. Olası sebep: Sürücüsü yanlışlıkla değişmiş veya silinmiş olabilir.

1. olası sebep: İnternet kablosu tam ve doğru takılmamış olabilir.
2. olası sebep: Wi-Fi modülü varsa ve internete Wi-Fi olarak bağlanıldıysa "unut" deyip yeniden bağlanmak çözüm olabilir.
3. olası sebep: Sürücüsü yanlışlıkla değişmiş veya silinmiş olabilir.

1 adet sürücü var ama doğru mu bilmiyorum atabilir misiniz bir link bakayım internet kablosu takılı Ethernet ile bağlı.

Hangisinin doğru olduğunu ben de bilmiyorum, en iyisi yeni konu açıp donanım kimliği paylaşmanız olacaktır.

Geri
Yukarı