250-400 TL oyuncu mouse önerisi

250 mi? 400 mü? Tam bir rakam veya birbirine yakın aralıklar belirleyin çünkü 250 ile 400 arasında çok fazla fark var :D:D

Bu fareyi kullanıyorum, eliniz küçük-orta arasıysa tavsiye ederim, harika bir mouse. Switchleri çok iyi, kablosu çok iyi, skatezleri başarılı, 62gr ağırlığı var sadece. Sensörü de güzel.

Eğer bütçeyi birazcık aşabilirseniz, ki değecektir, bunu öneririm. Üsttekinin abisi diyebiliriz. Piyasanın en iyi sensörünü kullanıyor, ağırlığı gayet hafif, switchleri, kablosu ve skatezleri çok başarılı.

Bu fareyi kullanıyorum, eliniz küçük-orta arasıysa tavsiye ederim, harika bir mouse. Switch'leri çok iyi, kablosu çok iyi, Skatez'leri başarılı, 62gr ağırlığı var sadece. Sensörü de güzel.

Eğer bütçeyi birazcık aşabilirseniz, ki değecektir, bunu öneririm. Üsttekinin abisi diyebiliriz. Piyasanın en iyi sensörünü kullanıyor, ağırlığı gayet hafif, Switch'leri, kablosu ve Skatez'leri çok başarılı.

Elim büyük şu an Rampage smx R16 aleria kullanıyorum.

Sınırım 400 ondan yukarı çıkamam mouselar hakkında pek bir bilgim yok ondan 250-400 yazmıştım. 400 TL'ye kadar olan kaliteli mouselar önerilir diye düşündüm.
Elim büyük şu an Rampage smx R16 aleria kullanıyorum.
Çıkamazsanız bunu alın bari hocam, 19₺ de mi çıkamazsınız? :D

Çıkamazsanız bunu alın bari hocam, 19₺ de mi çıkamazsınız? :D

Bu mouse nasıldır peki? https://www.trendyol.com/razer/deat...rYRMycpy5aSeqelmxFvRJB0T6qCm8ZOhoCQzsQAvD_BwE

Yeni konular

Geri
Yukarı