400 TL oyuncu mouse önerisi

Bütçe
300-400

emirda

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Razer Mamba TE kullanmaktayım ama ikide bir takıldığı için artık yeni fareye geçmek istiyorum. Elim küçük. Mamba güzel oturuyordu, aklımda DeathAdder V2 mini var. Kullanan arkadaşlar önerir mi veya önerebileceğiniz başka şeyler var mı? Önceliğim Razer bütün ekipmanlarda aynı Engine'ı kullanmak istediğim için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu iksinden birini tercih edebilirsiniz.

Mamba'te;
  • Uzunluk: 128 mm.
  • Genişlik: 70 mm.
  • Yükseklik: 42.5 mm.
DeathAdder V2 mini;
  • Uzunluk: 114.2 mm.
  • Genişlik: 56 mm.
  • Yükseklik: 38.5 mm.
Viper mini;
  • Uzunluk: 118.3 mm.
  • Genişlik: 53.59mm
  • Yükseklik: 38.35mm
Kendi ürününüz ile bu iki ürünün boyutlarını ortalama olarak karşılaştırabilirsiniz.

Bu iksinden birini tercih edebilirsiniz.

Mamba'te;
  • Uzunluk: 128 mm.
  • Genişlik: 70 mm.
  • Yükseklik: 42.5 mm.
DeathAdder V2 mini;
  • Uzunluk: 114.2 mm.
  • Genişlik: 56 mm.
  • Yükseklik: 38.5 mm.
Viper mini;
  • Uzunluk: 118.3 mm.
  • Genişlik: 53.59mm
  • Yükseklik: 38.35mm
Kendi ürününüz ile bu iki ürünün boyutlarını ortalama olarak karşılaştırabilirsiniz.

Teşekkürler.

Merhabalar. Razer Mamba'te kullanmaktayım ama ikide bir takıldığı için artık yeni fareye geçmek istiyorum. Elim küçük. Mamba güzel oturuyordu, aklımda DeathAdder V2 mini var. Kullanan arkadaşlar önerir mi veya önerebileceğiniz başka şeyler var mı? Önceliğim Razer bütün ekipmanlarda aynı Engine'ı kullanmak istediğim için.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Razer Viper miniye geçeceğim. Uygun mudur?
Alacağım farenin fiyatı 170 TL.

Yukarıda ölçülerini belirttim buna göre büyük ihtimalle elinize uyacaktır, 12cm uzunluk diyelim enine 5.5cm diyelim yüksekliğe ise 4cm diyelim yuvarlayarak gerisini siz hesap edin.

170₺'ye nerede var Viper mini bizde alalım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı