250$'a Ryzen 3 2200G sistem

Sadiq91

Decapat
Arkadaşlar, böyle bir sipariş verdim. Sizce nasıl?
Not: Azerbeycanda yaşadığım için dolar fiyatı burada aynı. Yani yükselme yok.

556.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Fena değil de anakarta BIOS güncellemesi yapmadan 2200G'yi çalıştıramazsın. Amazon yapar mı bilmiyorum, ya servise göndermek zorunda kalacaksın ya da çevrenden 1.Nesil bir Ryzen alıp kendin yapacaksın BIOS güncellemesini.

Azerbaycan asgari ücret ne kadardır ?
Asgari ücret 160 manat...Yani yaklaşık olarak 100 dolar.
Fena değil de anakarta BIOS güncellemesi yapmadan 2200G'yi çalıştıramazsın. Amazon yapar mı bilmiyorum, ya servise göndermek zorunda kalacaksın ya da çevrenden 1.Nesil bir Ryzen alıp kendin yapacaksın BIOS güncellemesini.
başka bir yolu yokmudur? tüm işlemciler için mi geçerli bu yoksa sadece Ryzen APU-lar için mi?
Sistem de kasa, PSU ve HDD yok herhalde elinizde vardır.
kasa, HDD falan onlar eskiyi kullanıcam şimdilik
Ekran kartı olmayacaksa belleği 3000+ MHz al. Performans fark ediyor.
Amazonda 3000 MHz iyi bir RAM bulamadığım için bunu seçtim. Hocam arkadaş BİOS güncellemesi dedi..Bunun başka bir yolu yokmudur? Yani evde kendim yapa bileceğim?
Ryzen 2200G seçmemin başlıca nedi. Youtube-da Tehcnopat-in bu gün son yayınladığı videodur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı