250 bin TL araba önerisi

dewilboyz

Kilopat
Merhaba, 250 bin TL civarında bir araba almayı düşünüyoruz fakat model olarak bir karar veremedik. Eski model BMW Mercedes mi alsak yoksa yeni model Clio egea gibi bir şey mi alsak bilemedik. Aklımızda BMW 116 Mercedes b 150 Volvo s 40 Renault captur ya da Clio Fiat egea Skoda fabia gibi arabalar var. Sizin de aklınıza gelen model ya da yeni model mi olsun eski model mi olsun? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 250 bin TL civarında bir araba almayı düşünüyoruz fakat model olarak bir karar veremedik. Eski model BMW Mercedes mi alsak yoksa yeni model Clio egea gibi bir şey mi alsak bilemedik. Aklımızda BMW 116 Mercedes b 150 Volvo s 40 Renault captur ya da Clio Fiat egea Skoda fabia gibi arabalar var. Sizin de aklınıza gelen model ya da yeni model mi olsun eski model mi olsun? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.

2011 üstü Kia cerato bakabilirsin. Sağlam ve kalitelidir. 126HP'lik motorun performansı iyidir. 6 yıl kullandık 40k km yaptık 1 arıza vermedi.

Eski model BMW vs. almanızı önermem. Çünkü piyasada çok fazla parçaları bulunmuyor ve en ufak bir şeyde normalden daha fazla masraf yapman gerekiyor. Benim fikrim daha yüksek modelli (2016 üzeri falan) temiz, düşük kilometreli, değişensiz, boyasız vs. bir araç bulman. Bunun içinde acele etmeyin çünkü piyasada çok fazla yalan dolan işleri oluyor. Arabayı alırken bildiğiniz tanıdığınız arabadan anlayan kişilere danışırsanız sizin için daha iyi olur.

Sizlerinde yazdıklarınız doğrultusunda yeni kasa Renault Clio almaya karar verdik ikinci el. Şimdi onlara bakiyoruz. Bu Tesla'ya benzer navigasyon ekranlı modeller var onlardan bir tane denk getirmeye çalışacağım artık sağ olun.

Sizlerinde yazdıklarınız doğrultusunda yeni kasa Renault Clio almaya karar verdik ikinci el. Şimdi onlara bakiyoruz. Bu Tesla'ya benzer navigasyon ekranlı modeller var onlardan bir tane denk getirmeye çalışacağım artık sağ olun.
Kazasız belasız binersiniz inşallah. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı