250 nit ekran parlaklığı nasıl?

Monitörü veya laptop monitörün parlaklığı 250 nit kullanan var mı? Var ise parlaklık ne kadar iyi? Çok mu az?

Monitör parlaklığı en az 350 alacaksın bence ben 250 de kullanmış birisi olarak söylüyorum kullandım zamanında güneş vurduğu zaman resmen göremiyordum güneşli bir yerde oturuyorsan tavsiye etmem.

Dışarıda laptop kullanmayı düşünmüyorsanız yeterli olucaktır. Eğer HDR düşünüyorsanız... düşünmeyin.
Monitör parlaklığı en az 350 alacaksın bence ben 250 de kullanmış birisi olarak söylüyorum kullandım zamanında güneş vurduğu zaman göremiyordum çok vurduğu zaman resmen güneşli bir yerde oturuyorsan tavsiye etmem.

Güneşli ortamlarda kullanmayacağım. Kendi odamda perde kapalı standart aydınlıkta kullanacağım. Arada ofise gidiyorum orada kullanacağım fakat orada lamba açık ama pencere yok. Rahat görebilirim değil mi?

Şu an MateBook D14 kullanıyorum ekranı 250 nit ve geceleri bazen gözümü bile alıyor bakamıyorum. Diğer arkadaşların dediği gibi dışarıda falan kullanmayacaksan ev kullanımında 250 nit yeterli. Zaten telefonlar bile 250-400 nit aralığında kullanılıyor.

Şu an Matebook D14 kullanıyorum ekranı 250 nit ve geceleri bazen gözümü bile alıyor bakamıyorum. Diğer arkadaşların dediği gibi dışarıda falan kullanmayacaksan ev kullanımında 250 nit yeterli. Zaten telefonlar bile 250-400 nit aralığında kullanılıyor.

Peki 250 nit ile 300 nit arasına çok fark var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı