2. el Vatan sistemi garantiye gönderirken bir problem çıkar mı?

ltcolbaron41

Femtopat
Daha fazla  
3-4 ay önce arkadaşımdan garantili hazır sistem satın aldım ve sistemin garantisi hala devam etmekte. Bugün sistem de bir sorun yaşadım ve garanti kapsamında servise göndermek istiyorum. Sistemi garantiye verirken soft copy olarak faturası yeterli midir? Ayrıca fatura arkadaşımın adına malum, bu durum bana problem yaratır mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soft copy veya arkadaşınızın adına olması problem yaratmaz ancak gelişmelerle ilgili iletişime geçmeleri gerekirse faturada yazan numarayla görüşebilirler. 2.el kulaklık alıp garantiye gönderdiğimde öyle olmuştu, ilk sahibiyle iletişime geçilmişti. O bana yönlendirmişti. Adres olarak da sanırım nereye gönderilmesi gerektiğini ilk sahibine soruyorlar, eğer garanti sonrası elden teslim almayacaksanız arkadaşınıza sorabilirler hangi adrese gönderilmesi gerektiğini. Her firma böyle mi yapıyor bilmiyorum ancak yine de her ihtimale karşı arkadaşınızın haberi olsun garantiye gönderdiğinizden, ona ulaşılması gibi bir durum olursa şaşırmasın. Elden teslim alırsanız da daha iyi olur.

3-4 ay önce arkadaşımdan garantili hazır sistem satın aldım ve sistemin garantisi hala devam etmekte. Bugün sistem de bir sorun yaşadım ve garanti kapsamında servise göndermek istiyorum. Sistemi garantiye verirken soft copy olarak faturası yeterli midir? Ayrıca fatura arkadaşımın adına malum, bu durum bana problem yaratır mı? Teşekkürler.

Herhangi bir problem olmaz. Ürünleri garantiye yollamak istediğinde iletişim numarası alıyorlar. Kendi numaranı vermen gerekiyor orada. Kendi numaranı verdiğinde servisle alakalı tüm bilgilendirme vs. sana yapılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı