Çözüldü Dying Light 2 son inhibitör nerededir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FeritS0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝐒𝐚𝐩𝐩𝐡𝐢𝐫𝐞 𝐍𝐢𝐭𝐫𝐨+ 𝐑𝐱 𝟓𝟕𝟎𝟎𝐱𝐭 𝐁𝐄 𝟖𝐆𝐁 - 𝐢𝟑-𝟏𝟐𝟏𝟎𝟎𝐅 𝟑.𝟑𝟎 𝐆𝐇𝐳 - 𝟐𝐱𝟏𝟔 𝐆𝐁 𝐑𝐚𝐦 𝐆-𝐒𝐊𝐈𝐋𝐋 𝟑𝟐𝟎𝟎 𝐌𝐇𝐳 - 𝟏 𝐓𝐁 𝐌.𝟐 𝐒𝐬𝐝
Evet, 125 tane buldum, 126 tane varmış ve ben bulamıyorum nerede olduğunu. Bulma taktiği verebilecek biri var mı?

Çözüm
Ya problem şurada. Aldıklarımın olduğu yer tikli veya işaretli değil. Eskik olanı bulmam aylar sürer. Radyo kulelerine bakııyorum haritada göstermiyor. Safe caselerde olma olasılığı var mı? onlar mapte gözükmüyor çünkü.

Old Villador's Trinity'de 2. derece yan görev 'İlk Biyobelirteç'i tamamlayıp tamamlamadığınızı kontrol edin. Ödüllerden biri 1 inhibitör. Kaçırdığınız o olabilir.

Batı Alder yel değirmeninde hayatta kalanlar için bir yerleşim yeri oluşturmak için Trinity'de 'Alder' yel değirmenini inşa etmelisiniz; burada McGregor adında bir görev veren adam biyobelirteçinizi sorgularken ortaya çıkacaktır. Açmanızı söylediği kasanın kodu:

973

Bu site yardımcı olabilir.

Ya problem şurada. Aldıklarımın olduğu yer tikli veya işaretli değil. Eskik olanı bulmam aylar sürer. Radyo kulelerine bakııyorum haritada göstermiyor. Safe caselerde olma olasılığı var mı? onlar mapte gözükmüyor çünkü.

hocam direk inhibitör hilesi kullanın online maçlarda zor mod olanlara girin girdiğiniz gibi inhibitör veriyor size uğraşmış olmazsınız.

Hocam direk inhibitör hilesi kullanın Online maçlarda zor mod olanlara girin girdiğiniz gibi inhibitör veriyor size uğraşmış olmazsınız.

Amacım oyunu hilesiz bitirmek. Hile kullanmak isteseydim direk internetten hile indirip bitirirdim buraya yazmazdım.

Old Villador's Trinity'de 2. derece yan görev 'İlk Biyobelirteç'i tamamlayıp tamamlamadığınızı kontrol edin. Ödüllerden biri 1 inhibitör. Kaçırdığınız o olabilir.

Batı Alder yel değirmeninde hayatta kalanlar için bir yerleşim yeri oluşturmak için Trinity'de 'Alder' yel değirmenini inşa etmelisiniz; burada McGregor adında bir görev veren adam biyobelirteçinizi sorgularken ortaya çıkacaktır. Açmanızı söylediği kasanın kodu:

973

Çözüm
Old villador's Trinity'de 2. derece yan görev 'ilk biyobelirteç'i tamamlayıp tamamlamadığınızı kontrol edin. Ödüllerden biri 1 inhibitör. Kaçırdığınız o olabilir.

batı alder yel değirmeninde hayatta kalanlar için bir yerleşim yeri oluşturmak için Trinity'de 'alder' yel değirmenini inşa etmelisiniz; burada mcgregor adında bir görev veren adam biyobelirteçinizi sorgularken ortaya çıkacaktır. Açmanızı söylediği kasanın kodu:

973.

Buna bakacağım hikayeyi bitirdikten sonra yan görevlere başladım büyük ihtimal o görevi yapmadım.

Buna bakacağım hikayeyi bitirdikten sonra yan görevlere başladım büyük ihtimal o görevi yapmadım.

Galiba o görevi yapmışım :/ öyle bir görev yok haritada.

Galiba o görevi yapmışım :/ öyle bir görev yok haritada.

Tekrar düzeltme yapıyorum. Evet sonuncu inhibitör o görevdeymiş görevi bulabildim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı