250 TL Bluetooth adaptör önerisi

1Rammstein

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 / Anakart: Msi x470 Gaming Plus Max / Ram: GoodRam 16GB(2x8GB) 4000MHz CL18 / Ekran Kartı: Galax NVIDIA Geforce GTX 1060 6gb
Bütçe 150-250 TL.
Birden fazla cihaz bağlayabileceğim çekim alanı yüksek olan uzun vadeli kullanabileceğim gecikme yaşatmayacak bir Bluetooth adaptör önerisi. Oyun kolu ve kulaklık için kullancağım genel olarak.

Ugreen USB Bluetooth 5.0 Mini Dongle Adaptör

Böyle bir şey buldum forumlarda gezerken nasıldır?
Aynısını Hepsiburada'da aradım ama bulamadım Hepsiburada'dan bir şey önerirseniz çok daha iyi olur 160 TL bakiyem var bütçeyi de arttırabilirim öyle.

Bütçe 150-250 TL.
Birden fazla cihaz bağlayabileceğim çekim alanı yüksek olan uzun vadeli kullanabileceğim gecikme yaşatmayacak bir Bluetooth adaptör önerisi. Oyun kolu ve kulaklık için kullancağım genel olarak.

Ugreen USB Bluetooth 5.0 Mini Dongle Adaptör

Böyle bir şey buldum forumlarda gezerken nasıldır?
Aynısını Hepsiburada'da aradım ama bulamadım Hepsiburada'dan bir şey önerirseniz çok daha iyi olur 160 TL bakiyem var bütçeyi de arttırabilirim öyle.

Tavsiye ederim. Ben bunu kullanıyorum memnunum.

Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Dualshock 4, Xbox Controller ve 2 farklı Bluetooth kulaklık ile kullandım herhangi bir sorun yaşamadım bağlantı konusunda. Alacağınız ürünün çoklu cihaz desteği olmasına dikkat edin. Bu ürün çoklu cihaz destekliyor o yüzden satın aldığım zaman Bluetooh 5.0 adaptör ile aynı fiyatta olmasına rağmen bu ürünü tercih ettim. Ugreen bunu destekliyor mu iyice araştırın. Nays ile alırsanız attğım ürün de Ugreen ile aynı paraya denk geliyor hemen hemen.

Ancak Bluetooth adaptörlerden bağımsız olarak Windows'ta Bluetooth kulaklık kullanmak çok zor oluyor. Discord veya farklı bir programla kulaklığı iletişim amaçlı kullanacağınız zaman Windows kulaklığı otomatik olarak Hands-Free moda geçiriyor ve ses kalitesi çok bozuluyor. Normal moda geçtiğinizde de mikrofon çalışmıyor. Belki bir çözümü vardır, kablolu kulaklık da kullandığım için ben çok uğraşmadım.

Bu nasıldır? Hepsiburada'dan 300-400TL bütçeli bir şey alsam kalite ne kadar artar attıklarınıza göre? Fiyat artışına değer mi? 2 DS4 birden bağlayıp kullanmak istiyorum.

Bunu alırsam 125TL'ye geliyor 160TL bakiye + 75TL Yapı Kredi kart indirimi.
Uygun gözüküyor bayağı aliyim mi?

Ugreen Mini USB Dongle Bluetooth 5.0 Adaptör Siyah

Bunu aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı