250 TL fan önerisi

CJack60

Megapat
Makaleler
82
Yer
ε
@Motionless IN White görüntü birinci öncelik ama azıcıkta olsa performans lazım. Dark Tornado çok düşük CFM değerine sahip ayrıca ilk nesil RGB fanlar gibi duruyor. Yeni nesil RGB fanların dış kaplaması da görsellikte önemli bence. Frisby ondan çok daha iyi duruyor.

Yekta Croft

Hectopat
Makaleler
1
Yer
dark side of the 門oon
CF11 Pro kullanıyorum, 3 fanı da egzoz fanı olarak kullanıyorum. Fiyatına göre normal, pek bi beklentim yoktu alırken ama beklentimin üstünde çıktı. Sorun olarak bir tane şey söyleyebilirim, fan hızı 2 kademeli, düşüğe alınca ses çıkarıyor. hızlıda ses yok. Onun dışında görünüş olarak ve aydınlatma olarak biraz kötü kalıyor bence, fanlar siyah olduğu için. Satmak istiyorum aslında işlemci soğutucuya para çıksın diye ama bi yandan satasım da yok.

TheForment

Picopat
Xigmatek Galax 2 Elite de o civarlarda satılıyor kontrolcüsü kumandası vs var
Kumandasından hız ayarı vs de yapılabiliyor kendim aldım 1 aydır kullanıyorum daha bir sıkıntı çıkarmadı LED hızından rengine kadar da birçok mod mevcut lakin fan hızı ayarı çok da kullanışlı değil zaten 2 mod var yavaş hızlı .Hızlı modda ses duyulur şekilde artıyor şahsen rahatsız etmemişti ama edeni de var.

Hangottom

Centipat
Makaleler
4
Yer
Bedava IANA çıkartmanın keyfini çıkartıyor.
Dark tornado öneriyorum hocam.
Sebebi ise diğer fanlara oranla daha yüksek olarak 33CFM'lik bir hava akımı bulunması. Hem kontrolcüsünün gelmesi hem de adreslenebilir fanlar olması.

Mevlutth

Decapat
Cooler Master SickleFlow'un fiyatı indirimlerle 300 TL civarına düşüyor ona bakabilirsin.

Esperoja

Decapat
Makaleler
23
Yer
İstanbul
Yukarı