250 TL GTA V İçin Ekran Kartı Önerisi

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar eski ekran kartım yandı ve yeni ekran kartı alıcağım. Bütçe 250 TL Sizce Ne model alıyım?
GTA 5 Oynanacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bütçeni biraz daha yukarı çıkarmalısın.Olmadı 30-40 TL koyarak R7 250 almak mantıklı olur. Fakat sistemini de söylersen sevinirim.

Sistem özelliklerini söylemediğin için şöyle diyeyim,
Eski ekran kartım yandı diyorsun. Neden yandı ? Ya güç kaynağı yetmedi yada ömrü bitti. Güç kaynağı yüzünden yandıysa R7 250 yi dahi kaldıramayacak kadar güçsüzdür. Ömrü bitti ise bilgisayarında eskidir. Bilgisayarın eski ise harddiskin eskimiştir. Tam performans veremez.İşlemcin olsa olsa İntel dual core veya Athlon x2-x3 Phenom x3 gibi işlemci olma ihtimali yüksek. Bunları takmak için alacağın anakartta büyük ihtimal DDR3 desteği yoktur. 4 gb Ddr2 ram olsa bile takamazsın. Sonuç = 250 tl ile GTA 5 oynayacağını sanmam. Ben eski bilgisayara yatırım yapmak gibi bi hata yaptım sende yapma. 850 tl versen bile GTA 5'i doğru düzgün oynayamassın. Ben eski bilgisayarıma 850 Tl masraf yaptım ama hepsi boşa. Güç kaynağını ekran kartını ve hdd yi değiştirdim. Sistemim Athlon x2 270 - GTX 750 ti 8 GB ddr3 ram vb. AMA The Crew bile oynayamıyorum. Yani önermem ben eski bilgisayara yatırım yapmanı.

Az daha sabır et bekle üç beş kuruş daha koyda GT 740 al. Düşük güç tüketimlidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı