250 TL klavye mouse seti

Evet, çok güzel bir ürün. İstersen daha düz şekil GXT Kusan mouse var, eline hangisi güzel oluyorsa onu seç: 3

Peki boyut olarak hangisi daha büyük büyük olanını alacağım.

Sen bilirsin git bilinmeyen marka al ama 1.senesinde çöpe atarsın haberin olsun :D. 3. senesini doldurdu bende sen para verme ama.
Diğer arkadaşların attığı mouselar daha iyiyken neden sizin attığınızı alsın?

Hangisi iyiymiş hocam? Attıkları rampageler'mi :D yoksa Trust'lar mı? :D hocam roccat, SteelSeries ve Bloody'dan iyi miler miş Rampage iyilerse bende alayım? :D.
Aynen evet Rampage'ler daha iyi diyecektim tam da, nereden bildin ya? Tüm sırlarım ifşa oldu, tüh. Rampage önermeden duramıyorum ne yapayım. Bloody gibi aşırı kaliteli ürünleri önermeye alışık değilim maalesef fıtratımda yok.

Aynen evet Rampage'ler daha iyi diyecektim tam da, nereden bildin ya? Tüm sırlarım ifşa oldu, tüh. Rampage önermeden duramıyorum ne yapayım. Bloody gibi aşırı kaliteli ürünleri önermeye alışık değilim maalesef fıtratımda yok.

Peki hocam neden diğer arkadaşların attıkları kaliteliyken seninkini niye alsın dediniz?

Arkadaşımızın konusu herhalde çözülmüş bende bir şey sormak istiyorum, 150 TL'ye kadar klavye oyuncu olacak öneri var mıdır?
Merhaba, yenisiniz anladığım kadarıyla. Burada yeni soru soramazsınız, kendiniz yeni konu açmalısınız. Aksi takdirde ceza alabilirsiniz. Bundan sonra dikkat edin lütfen. Kuralları okuyun. Burada kurallar biraz sıkı da :)

Geri
Yukarı