250 TL klavye mouse seti

Alınabilir tabii ki lakin diğer atılan marka ve modellerin yanında o modelin iyi olduğunu düşünmüyorum.
Fiyatını hak etmiyor o model zaten. Pahalı.
Arkadaşımızın konusu herhalde çözülmüş bende bir şey sormak istiyorum, 150 TL'ye kadar klavye oyuncu olacak öneri var mıdır?

Yok yok evet çok iyi Bloody. Hele o mouse muazzam.

Millet olarak kendi kullandığımız, para verdiğimiz ürünleri babamızın malıymış gibi övmeyi bırakacağımız günü dört gözle bekliyorum.

Bloody'nin de her marka gibi iyi ve kötü ürünleri var, ama o mouse kötü kardeşim. O para o mouse için fazla. Kendin kullanıyorsun diye god like bir şey olmuyor yani. O fiyata kötü işte arkadaşım.

Yok yok evet çok iyi Bloody. Hele o mouse muazzam.

Millet olarak kendi kullandığımız, para verdiğimiz ürünleri babamızın malıymış gibi övmeyi bırakacağımız günü dört gözle bekliyorum.

Bloody'nin de her marka gibi iyi ve kötü ürünleri var, ama o mouse kötü kardeşim. O para o mouse için fazla. Kendin kullanıyorsun diye god like bir şey olmuyor yani. O fiyata kötü işte arkadaşım.

Eh tamam reddragon mudur nedir onu alsın madem :) ama 1 sene sonra bozulursa bir şey olursa tuşları içeri kaçarsa bu foruma gelmesin yakalarım onu :).
Ha bu arada Everest'te alabilir Rampage'de :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı