250 TL klavye, mouse ve mousepad önerisi

Bütçe
250

Mike_Wazowski

Kilopat
Yer
Philadelphia
250 TL bütçe var. Mouse olarak bunu düşünüyorum.
Fakat mousepad ve klavye için aklımda bir şey yok. Şu mouse daha iyi olur derseniz ona da açığım. Şimdiden teşekkürler.

Not: Klavye için tuş aydınlatması çok önemli sadece geceleri oyun oynuyorum ve ışıklar kapalı oluyor.

Mouse:
Klavye:
Mousepad:

Deneyimlerini anlatır mısın lütfen çok hoşuma gitti klavye.
Daha önce nasıl bir klavye kullandın bilmiyorum ama, aradığın özelliklere göre değişir, ışıklı istemişsin klavyenin üzerinde rgb ledler var fakat renkler sabit yanıyor, parlaklık ayarını değiştirebiliyorsun ekstra bir de yanıp sönme modu var yani henüz benim keşfettiklerim bunlar, mekanik hissiyattan uzak onu belirtiyim klavyenin üzerinde bir çok kısayol mevcut f/p olarak tercih edilebilir.
Özetlemek gerekirse
Ergonomi : 8/10
Performans: 8/10
Kozmetik: 9/10
F/P: 10/10

Daha önce nasıl bir klavye kullandın bilmiyorum ama, aradığın özelliklere göre değişir, ışıklı istemişsin klavyenin üzerinde rgb ledler var fakat renkler sabit yanıyor, parlaklık ayarını değiştirebiliyorsun ekstra bir de yanıp sönme modu var yani henüz benim keşfettiklerim bunlar, mekanik hissiyattan uzak onu belirtiyim klavyenin üzerinde bir çok kısayol mevcut f/p olarak tercih edilebilir.
Özetlemek gerekirse
Ergonomi : 8/10
Performans: 8/10
Kozmetik: 9/10
F/P: 10/10
Mekanik sevmiyorum zaten hocam. Çok beğendim onu alacağım teşekkürler.
Bir şey daha soracağım attığınız linkte klavyede Türkçe karakterler var değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı