250 TL klavye önerisi

Bütçe
200-300

knizel

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Laptop klavyem bir tık zarar görmeye başladığından bir tane harici klavye almayı düşünüyorum. Birkaç tane kendi bulduğum model var biliyorsanız onların nasıl olduğunu söyleyebilir misiniz? Eğer bu fiyat bandında başka bir öneriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz.

1.Bulduğum Klavye: https://www.hepsiburada.com/philips...rainbow-mekanik-oyuncu-klavye-p-HBV00000UF2BU
Aslında gönlüm bu klavyeden yana. Klavye hem çok kaliteli hem de sağlam duruyor ama içerdiği Mavi Switch yüzünden yazı yazarken ev halkını rahatsız edeceğim diye korkuyorum. Bu yüzden biraz çekiniyorum açıkçası.

2.Bulduğum Klavye: https://www.hepsiburada.com/gamepower-warlock-compact-kirmizi-switch-mekanik-klavye-p-HBV00000RXFFW
Bu klavyenin en büyük artısı hem kompakt olması hem de sessiz Kırmızı Switch'e sahip olması. Yine de bu marka için kronik sorunlu diye duydum. Bu model nasıldır bileniniz var mı?

Şimdiden önerilere açığım. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu klavye de güzelmiş peki şunun hakkındaki düşünceleriniz neler:

Bu klavye de güzelmiş peki şunun hakkındaki düşünceleriniz neler:
Buda alınır hocam. Fakat benim attığımı ben kullanıyorum ona dayanarak attım çok güzel bir klavyedir. Ama sizin attığınızda alınabilir bir model.

Tamamdır çok teşekkür ediyorum önerileriniz için. Almayı düşündüğüm modelleri şu şekilde değiştirdim:

1)Gamenote KB435L
2) REDRAGON K568R
3) REDRAGON Dyaus K509

en hangisini alacağıma karar verip aldığımda ürüne biraz bakıp bu konuyu editleyeceğim
Hocam mekanik hisli alacaksam REDRAGON modelinin fiyatı ve boyutu daha cazip geliyor önerdiğiniz klavyenin boyutu devasa masamda o kadar yerim yok. Öneriniz için teşekkür ederim.
Tamamdır çok teşekkür ediyorum önerileriniz için. Almayı düşündüğüm modelleri şu şekilde değiştirdim:

1)Gamenote KB435L
2) Redragon K568R
3) Redragon Dyaus K509

En hangisini alacağıma karar verip aldığımda ürüne biraz bakıp bu konuyu editleyeceğim

Hocam mekanik hisli alacaksam Redragon modelinin fiyatı ve boyutu daha cazip geliyor önerdiğiniz klavyenin boyutu devasa masamda o kadar yerim yok. Öneriniz için teşekkür ederim.

Redragon K568R modelinde karar kıldım. Bugün ürün kargoya verildi. İzlenimlerimi paylaşıp bu mesajı editleyeceğim.

Geri
Yukarı