250 TL KZ kulaklık önerisi

Düz takılan modelleri vardı aslında da son yıllarda tamamen çengel şeklinde takılanlara ağırlık verdiler. Yurt dışında CCA CST, Tanhjim Tanya, Moondrop Quarks gibi düz takılan Chi-Fi kulaklıklar var.

Normal EDX'tense mümkün olduğunca Pro almaya bakın bence.

XBOX konusunu ise bilemiyorum maalesef. XBOX'um yok PS var, zaten olsaydı bile bendeki KZ mikrofonsuz.
Çok saolun hocam.Bu kulaklık dünyası neymiş böyle ya koskocaman.İnsan almışken iyisini almak istiyor araştırdıkça araştırıyor :)

Düz takılan modelleri vardı aslında da son yıllarda tamamen çengel şeklinde takılanlara ağırlık verdiler. Yurt dışında CCA CST, Tanhjim Tanya, Moondrop Quarks gibi düz takılan Chi-Fi kulaklıklar var.
Keşke daha uygun fiyatlı hem ses kalitesi olarak hem çıkarılabilir kablolu modeller çıksa. Mesela en son HZSound Waist Drum gördüm ama alacak olsam bile gelene kadar bu arkadan geçirmeye alışırım zaten 😒

MMCX mod yapmak için dişi pinleri Türkiye'den temin etme imkanımız var mıdır? Ya da modlama işlemini yapan birisi veya birileri?
Çok niş bir alan, bir tane Telegram grubunda bu işlemi yapan Türk görmüştüm yıllar önce, ondan beri göremedim bu tarz mod yapan birini.

Türkiye'den temini zor bu arada, Ebay ya da Aliexpress'ten bulunuyordu genelde.

Çok NIS bir alan, bir tane Telegram grubunda bu işlemi yapan Türk görmüştüm yıllar önce, ondan beri göremedim bu tarz mod yapan birini.

Türkiye'den temini zor bu arada, eBay ya da AliExpress'ten bulunuyordu genelde.

Evet gördüm AliExpress üzerinde fakat uğraşmadan daha kolay şekilde buradan edinebilir miyim diye sormuştum. Koss KSC75 almayı düşünüyorum. Kendim de yapabilirim ama çok fazla bilgim ve deneyimim yok cihaza zarar vermek istemem. Yurt dışından, biraz da tuzlu bir miktara gelecek çünkü.

Geri
Yukarı