250 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
200-250 TL

PhysicalDecline

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle
Merhaba, şu anki kulaklığım bozulmuş durumda ve maksimum 250 TL'ye CS:GO, Valorant gibi oyunlarda iyi ses kasabileceğim mümkünse ışıklı olan bir kulaklığa ihtiyacım var. (RGB vs. ışıklı şeyler çok hoşuma gidiyor.)

Gamenote H2016D hoşuma giden kulaklıklardan bir tanesi, siz ne dersiniz mesela bu kulaklığa?
Farklı kulaklık da önerirseniz sevinirim.

Merhaba, şu anki kulaklığım bozulmuş durumda ve maksimum 250 TL'ye CS:GO, Valorant gibi oyunlarda iyi ses kasabileceğim mümkünse ışıklı olan bir kulaklığa ihtiyacım var. (RGB vs. ışıklı şeyler çok hoşuma gidiyor.)

Gamenote H2016D hoşuma giden kulaklıklardan bir tanesi, siz ne dersiniz mesela bu kulaklığa?

https://www.hepsiburada.com/gamepower-medusa-7-1-oyuncu-kulaklik-siyah-p-HBV00000AJ4AE kaçırmanı tavsiye etmem :D

Hocam yorumları okudum ve bayağı şikayetçi olanlar var bu kulaklıktan, renkli olmasına gerek yok ses kasabileceğim, uzun kullanımda ağrıtmayan başka bir kulaklık önerir misiniz?
Zaten hiçbir Gamepower kulaklığını almayın. Hepsi berbat ve iğrenç kulaklıklar. Bir tane düzgün ürünü yok bu adamların. Berbat malzeme kalitesi, kalitesiz mikrofon ve çöp ötesi ses kalitesi istemiyorsanız almayın. :)

Gamenote H2016D güzel bir kulaklık ama uzun kullanımda kulak ağrıtması ve mikrofon dip ses sorunu var. Sharkoon Rush ER3'de önerebilirim size;
Ses kalitesi bakımından H2016D'den geride ama konfor ve mikrofon anlamında daha üstün bir kulaklık. Ayrıca yurt dışından E900 Pro alma imkanınız varsa burada önerilen hiçbir kulaklığa bakmayın bile;
Hepsinden daha kaliteli ve üst seviye bir kulaklık. Kupon kardeşliği ile daha ucuza da getirtebilirsiniz.

Hocam şu an kullandığım kulaklık bu. Acayip kullanışlı. Kablosu çok sağlam ve örgülü. Kesinlikle örgüsünün bozulması söz konusu değil. Kulağınızda 12 saat dursa bile acıtmıyor. Eğer Antalya gibi sıcak bir şehirde yaşamıyorsanız hiç terletmez. Fakat Antalya-Adana gibi çok sıcak şehirlerdeyseniz az da olsa 2-3 saatten sonra terletir. Kulaklığın mikrofonu ile yayın yapıyordum ve çok güzel hoş bir ses veriyor. Sağlamlığından ötürü hiçbir zaman yere düşertmekten korkmadım. 5-6 kez çok sert şekilde mikrofonunun üzerine düştü hala tık yok. Kullanalı 1 yıl oluyor bu arada. İlk aldığım günkü gibi hala. Tahminimce 3-4 yıl daha gider. Ayrıca çok kaliteli bass var kulaklıkta. Bass duygumu tatmin etmesi için sesini çok açtığım halde hala aynı kalitede. Hatta yan odadan bile duyuluyor çoğu zaman. Ve iyi de ses kasılabiliyor. Valorant ve CS:GO gibi oyunlar harici PUBG-Warzone'da da oldukça yetenekli. Kafayı çok iyi saran ve kafanız ne kadar büyük olursa olsun kafanızın şeklini alan bir üst şerite sahip. Fakat 2 sıkıntısı var. Birisi kablonun bilgisayara gitmek için izlediği yolu düzgün bir şekilde ayarlamazsanız kablo bükülebiliyor. Yani dolanıyor. Fakat ben artık yaşamıyorum böyle bir sıkıntı çünkü artık iyi ayarlayabiliyorum. Uğraştırmıyor. Diğer olumsuz konu da eğer Webcam ile yayın yapacaksanız mikrofonun yeşil ışığı kameraya parlama yapabiliyor. Bu da kalitesiz bir görüntü oluşturuyor. Bu problemi arka planı iyi ışıklandırarak çözdüm. Ayrıca RGB seviyorum demişsiniz. O yüzden de çok sevebileceğiniz bir özelliği de şudur ki tüm kulaklık RGB ışıklandırmaya sahip. Zaten internetten bakarsınız test videolarına. Özetleyecek olursak çok sağlam, ses kalitesi yüksek, Driver'ı olan ve giriş segmentte bundan iyisi olamaz denilecek bir oyuncu kulaklığı. Diyelim müzik ile de ilgileniyorsunuz ve Driver'dan müzik ayarı yapacaksınız. Bunu bile çok fazla seçenekli yapmışlar. Tabii ki diğer kulaklıklarda da var ama genelde bu fiyatta olmuyorlar. Bu kulaklığın birkaç rakibi var onları da araştırırsanız bulursunuz. Ben öbürlerini söylemedim çünkü kullandığım ürünü açıklamak istedim. Bütün iyi ve kötü yanları bu. Kolay gelsin :)
(görselde Driver'ın ekran görüntüsü bulunuyor)

Dosya Ekleri

• Rampage Gaming Headset 3.04.2021 15_35_01.png
    Rampage Gaming Headset 3.04.2021 15_35_01.png
    107,3 KB · Görüntüleme: 61
@habib_altun Drop Plus dışında hiçbir Rampage kulaklığı alınmaz! Önerdiğiniz ürün iyi bir kulaklık değil. H2016D, Tronsmart Sono, Rush ER3, E900 Pro gibi kulaklıklar varken asla alınmaz. Marka bastıkları tüm ürünler kalitesiz ve kötü. Fason mal satan bir firmadan ürün alınmaz. Marka bastıkları tek iyi ürün Drop Plus. O da E900 Pro'nun marka basılmış hali. Marka basılmayan halini Çin'den ucuza alabiliyorsun.

@habib_altun drop Plus dışında hiçbir Rampage kulaklığı alınmaz! Önerdiğiniz ürün iyi bir kulaklık değil. H2016D, Tronsmart Sono, rush ER3, E900 Pro gibi kulaklıklar varken asla alınmaz. Marka bastıkları tüm ürünler kalitesiz ve kötü. Fason mal satan bir firmadan ürün alınmaz. Marka bastıkları tek iyi ürün drop Plus. O da E900 Pro'nun marka basılmış hali. Marka basılmayan halini Çin'den ucuza alabiliyorsun.

Alınmaz diye bir şey yok kardeşim. Markayı kötüleyeceksin diye ya da o markaya karşı bir önyargın var diye kullanmadan etmeden konuşamazsın. Ben kullandığım ürünü övdüm. Eğer iyi olmasaydı övmezdim zaten. Kullanan çok arkadaşım var ve onlarda memnun. Ben senin övdüğün ürüne kötü diyor muyum? Diyemem çünkü kullanmadım. Oysa internetten araştırıp E900 leş bir kulaklık veya çok iyi diyebilirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı