250 TL'ye mekanik el koyma destekli klavye önerisi

16 GB RAM

Picopat
Makaleler
1
Yer
Süper donanımlı bir bilgisayar kasasında RAM.
Merhaba benim 250 TL bütçem var ve o ses çıkaran Switch'li klavyelerden istiyorum galiba o klavyeler Blue ve Red Switch oluyordu tam bilmiyorum 250 TL bütçem var 280 TL'yi geçmeyen klavyeler olabilir dediğim gibi takmalı çıkarmalı koy dayama desteği de olursa beni mutlu edersiniz. Bu arada beni en az 3-4 yıl götürecek bir klavye aradığımıda belirtmek isterim. (marka önemli değil sadece Gamepower-Logitech-Rampage-SteelSeries gibi daha çok bilindik olan markalardan olursa iyi olur.

Rasim Kayrak

Centipat
Makaleler
2
Merhaba benim 250 TL bütçem var ve o ses çıkaran Switch'li klavyelerden istiyorum galiba o klavyeler Blue ve Red Switch oluyordu tam bilmiyorum 250 TL bütçem var 280 TL'yi geçmeyen klavyeler olabilir dediğim gibi takmalı çıkarmalı koy dayama desteği de olursa beni mutlu edersiniz. Bu arada beni en az 3-4 yıl götürecek bir klavye aradığımıda belirtmek isterim. (marka önemli değil sadece Gamepower-Logitech-Rampage-SteelSeries gibi daha çok bilindik olan markalardan olursa iyi olur.

Hocam pek bilgili değilim ama internette bilek destekli mekanik klavye diye aratırsanız bulabilirsiniz. Gamepower, Trust, Rampage gibi markalar almayın.

Rasim Kayrak

Centipat
Makaleler
2
Niye hocam bende Gamepower klavye var hiçbir sıkıntısı olmadı şu ana kadar 1 senedir kullanıyorum.

Kalitesiz marka hocam. Bende de Monster var mesela o da kalitesiz ama laptopun gayet iyi. Teknoloji şans işi. Önemli olan en az soruna sahip ürünü almak. Tabi soracaksınız"sen neden Monster aldın?". Cahillik:D.

iNfecTioNN

Picopat
Hocam acaba mekanik mi? Ses çıkaran Switch mi? Ve kol dayama var mı?

Bunun Blue switchlisi hocam geçen sene 250 TL'ye almıştım.

KS
16 GB RAM

16 GB RAM

Picopat
Makaleler
1
Yer
Bunun Blue switchlisi hocam geçen sene 250 TL'ye almıştım.
Bunun fiyatı uçmuş hocam.

iNfecTioNN

Picopat
Kalitesiz marka hocam. Bende de Monster var mesela o da kalitesiz ama laptopun gayet iyi. Teknoloji şans işi. Önemli olan en az soruna sahip ürünü almak. Tabi soracaksınız"sen neden Monster aldın?". Cahillik:D.

Bende de birkaç ay önce Monster vardı 1650 Ti'li neyseki donma sorunları falan olduda iade edip PC topladım.

KS
16 GB RAM

16 GB RAM

Picopat
Makaleler
1
Yer
Bende de birkaç ay önce Monster vardı 1650 Ti'li neyseki donma sorunları falan olduda iade edip PC topladım.
Hocam sizleri anlıyorum. Monster sizi pişman etmiş çok üzüldüm. Ama bana bir yardım etseniz :D

Yeni konular

Yukarı