250 TL'ye Mini DisplayPort önerisi

Omerk_k

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050
İ5-11400H
16GB RAM
500 GB SSD + 1TB HDD
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba. 165Hz bir monitörüm var, laptop kullanıyorum. Şimdilik hdım ile bağladım fakat tam verimi alamadım görüntü ve akış açısından 10 yıllık bir HDMI benimkisi ama üzerinde high Speed yazıyor. Mini DisplayPort önerisi istiyorum 1.4 destekliyor monitörüm mini DisplayPort'larda 1.4 var mı bilmiyorum Paugge ve Ugreen markalarının 1.2 hallerini buldum fakat 1.4 hallerini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim bütçe 250 TL.
Kablo 2 4 8K desteklerse güzel olur ileriye dönük olarak bu bütçede bazı kablolar var öyle ama almadan bilenlere sormak istedim.

Bu ikisi arasında ki fark nedir hangisini almalıyım?

Benim attığım 8K'ya kadar destekli. Senin baktığın 4K'ya kadar destekli.
Öyle görünüyor.
Ayrıca 1.4v olan modelini aradığını yazmışsın. Benim attığımda 1.4 olduğu belirtilmiş. Sizinkinde belirtilmemiş. Fakat sizin baktığınız da 1.4'tür diye tahmin ediyorum.

Benim attığım 8K'ya kadar destekli. Senin baktığın 4K'ya kadar destekli.
Öyle görünüyor.
Ayrıca 1.4v olan modelini aradığını yazmışsın. Benim attığımda 1.4 olduğu belirtilmiş. Sizinkinde belirtilmemiş. Fakat sizin baktığınız da 1.4'tür diye tahmin ediyorum.

İki tane link attım üstte ki 8I 60Hz 1.4 alttaki Amazon TR de yazan 4K destekli 1.2 üsttekini sipariş verdim. Pardon zaten benim üstte attığım link sizin attığınız link ile aynıymış bu kabloyu sipariş ettim teşekkürler

Geri
Yukarı