250 vs 400 IPS Mouse tavsiyesi

Syhonial

Decapat
Merhabalar,

SteelSeries Rival 110 250 IPS değeri olan mouse'um var. Logitech MX518 Hero 16K sensörlü mouse almayı düşünüyorum. Çok bir fark olur mu? Geçmeye değecek kadar?

Moderatör arkadaşlar neden başlıkları açtığımız gibi bırak mıyorsunuz? Ben bu soruyu bu şekilde sormadım.

Son düzenleme:
Farkı hissetmezsiniz neredeyse. Bu gibi iyi sensörlü fareler arasındaki temel fark; ergonomi, yazılım, malzeme kalitesi gibi şeylerdir. Elinizdeki fareden memnunsanız kullanmaya devam edin derim.

Rival 110 250 MX518 ise 400 IPS bir mouse CS:GO ve benzeri oyunlarda hızlı refleksler için Logitech MX518 gayet güzel bir mouse 60 100 arası IPS değeri olan benim de kullanmış olduğum Rampage SMX-R9 ve Logitech G300s gibi mouseların IPS değeri hızlı reflekslerinizi karşılamayacak ve takılma aşağı bakma gibi sorunlar çıkartacaktır.
Bu tür oyunlarda 200 IPS bir mouse yeterlidir herhangi bir sorun teşkil etmiyorsa Rival 110 yeterli bir mouse.

Mouse tavsiyesi SteelSeries Rival 3 300 IPS bir mouse ve Valorant CS:GO gibi FPS oyunlarında ihtiyacınız olan tüm performansı karşılayacak ve çok pahalı olmayan bir mouse tavsiye ediyorum.

Merhaba,

SteelSeries Rival 110 250 IPS değeri olan Mouse'um var. Logitech MX518 Hero 16K sensörlü mouse almayı düşünüyorum. Çok bir fark olur mu? Geçmeye değecek kadar?

Moderatör arkadaşlar neden başlıkları açtığımız gibi bırak mıyorsunuz? Ben bu soruyu bu şekilde sormadım.

Hem IPS hem g önemli Rival 110'dan geçersen fark eder ama MX518 iyi bir mouse değil, birincisi ağır ikincisi şakli garip. Ben de MX518 almıştım elime büyük geldi kullanamdım sattım. Viper Mini veya HyperX haste, Rival 3 almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı