2500 300 TL Arasında Bilgisayar Toplamak istiyorum

Ataalp

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Yılbası geliyo vede Bilgisiyar alamaya karar verdim ama cok bir bilgim yok konular hakkında vatan vb yerlerin satıs elemanlarınada cok guvenmiyorum Butcemde Yok fazla degil 2500 ile 3000Tl arası dusnuyorum Pc de Lol Arma Cs Go gibi oyunlar oynamayi dusnuyorum

• 1.Olarak İntel Pentium G3258 (Bu işlemcininin ömrü nedir merak ediyorum)
  • 2.Olarak MSI z97Gaming 3 Uyarmı ?
  • 3.Olarak Asus Gtx 970/ Asus 970 veya 960 Cokmu abarttım ?
  • 4.Gskill 8Gb (2x4)
  • 5.Olarak WD caviar blue 1 Tb
  • 6.Olarak SSD Samsung 120 Gb
  • 7.Olarak Blizzart T2 Mini (Buarada O.C Yapmak istiyorum O.C için bu sogutucu iyimidir)
  • 8.Kasa Zalman Z3 Plus /Z9 Plus
Evet Arkadaslar aklimdaki Sistem budur yorumlarınızı Bekliyorum Bu arada işlemci konusunda aklım cok karısık İ5 4690 da dusunuyorum ama butcemi asarmı bilmiyorum Hala anakart konusundada emin degilim ama Msı ıstıyorum Bu işlemici beni ne kadar götürür kac yıl ıdare eder yoksa baska seylerden kısıp işlemciyi i5 mi aliyim yorumlarınızı bekliyorum abilerim arkadaslarım iyi aksamlar. @Recep Baltaş @Ali Güngör

MSI Z97 Gamıng 3 - 8 GB (2x4GB) HyperX cl9 - 840 Evo 120GB SSD - Seagate 1TB Barracuda Sata 3.0
Pioneer 24X Double Layer Sata DVD - Hyper TX3 Evo - Msı GTX760 Twin FrozrGaming OC - İ5 4460

MSI Z97 Gamıng 5 de alabilirsin

Bütçenizi biraz aştı ama bence almalısınız bu sistemi.
Eğer sistem biraz pahalı geldiyse, eksenbigisayardan gigabyte gtx970 alırsınız ve 100 lira cepte kalır.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    42,7 KB · Görüntüleme: 539
Son düzenleme:
Bütçenizi biraz aştı ama bence almalısınız bu sistemi.
Eğer sistem biraz pahalı geldiyse, eksenbigisayrdan gigabyte gtx970 alırsınız ve 100 lira cepte kalır.
Elinize Saglık Furkan bey cok guzel olmus buna win+virus programi falan 3500 e denk gelir diye dusunuyorum bir sorum daha var 770 600 w istemiyormuyu ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı