2500-3500 TL sistem önerisi

Sistemi Sinerji üzerinden topladım. Ekran kartını seçmedim. RX 580 stoklarında yok beklerseniz yakın zamanda gelir onu eklersiniz. GTX 1060'ın fiyatıda yüksek geldi. Bekleme imkanınız yoksa daha uygun fiyatlı GTX 1060 alabilirsiniz. RAM 8 GB yapabilirsin. Artan parayla da 120 GB SSD alabilirsin. Ben ileride SSD alırsın diye düşünerek bu şekilde seçtim.

Dosya Ekleri

• 2300.PNG
    2300.PNG
    16 KB · Görüntüleme: 114
Hocam 600-650w lık bir psu ilerde sıkıntı çıkarmaz değil mi ?

Sistemi Sinerji üzerinden topladım. Ekran kartını seçmedim. RX 580 stoklarında yok beklerseniz yakın zamanda gelir onu eklersiniz. GTX 1060'ın fiyatıda yüksek geldi. Bekleme imkanınız yoksa daha uygun fiyatlı GTX 1060 alabilirsiniz. RAM 8 GB yapabilirsin. Artan parayla da 120 GB SSD alabilirsin. Ben ileride SSD alırsın diye düşünerek bu şekilde seçtim.
Hocam bu işi acele ile yapmak istemiyorum.Bu yüzden rahatım ekran kartını beklerim benim için pek sorun değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı