Maksimum 2500-3500 TL Sistem Önerisi

Kardeşim kasa monitör senin zevkine kalmış alabilirsin. Ramide CL9 benim yukarıda verdiğimi alırsın. Ekran kartı da R9 280X, R9 285 veya GTX 960 bakabilirsin. Dediğim gibi sadece mağazada fiyatlar farklı olabiliyor.

Birde söyle bişey söylim gtx970 gtx770 den biraz daha pahalı ama özellik bakımından daha iyi olmadığı görünüyor

Bana hem biraz daha uygun fiyatlı olursa daha iyi olur ekran kartı fiyatı ve performansı harika ama az daha uygun fiyat performansı olursa iyi olur.

Biraz daha pahalı değil baya pahalı ayrıca özellik bakımından nasıl daha kötü olabilir 970 tabikide 770'e göre çok daha performanslı bir kart.

İnan bana bir sistem önerirmisin kafam karıştı birçok sistem tavsiyesi aldım suana kadar bi tanesi bile düzgünce ve uygun fiyatta gelmedi bana ya biraz düşük fiyat ama performanslı bir sistem söyle lütfen

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı