Maksimum 2500-3500 TL Sistem Önerisi

Mert Değer

Kilopat
Daha fazla  
kjVkM9.png

Bu sistemde bi hata varsa söylermisiniz ben pek anlamıyorumda vatanbilgisayara gitmeden önce kendi kafamda bi sistem düzenlemesi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz? Steamda veya herhangi bir oyunda 8gb ram destekli oyunlar olduğu için 8gb ram seçimi yaptım önerilere göre ve bu sistemde bi hata varsa lütfen düzeltiniz benim için fiyat uygun performans ultra yüksek de olursa iyi olur.

Toplam fiyatlarını da yazın evet yukarıdaki sistemde olabilir. Fiyatlar Eksen Bilgisayar Sinerji vb. sitelerden araştırılarak biraz daha düşebilir.

Emre senin önerdiğin sistem harika tek sıkıntı monitörü beğenmedim onu değiştiririm aoc 21.5 alırım

Emre bu sisteme birde dvd okuyucu önerirmisin sistemi iyi önermisinde dvd okuyucu olmadan dvd ile windows nasıl kurucaz

Birde söyle bişey söylim gtx970 gtx770 den biraz daha pahalı ama özellik bakımından daha iyi olmadığı görünüyor

Bana hem biraz daha uygun fiyatlı olursa daha iyi olur ekran kartı fiyatı ve performansı harika ama az daha uygun fiyat performansı olursa iyi olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı