2500-3500 TL telefon önerisi

Bütçe
2500-3500

Ardaaa11

Hectopat
Yer
Mordor
Annemin 6 yıllık kullanımından sonra bozulan Samsung Note 4 yerine Android bir telefon arıyoruz. Telefonu anneme alıyoruz yani oyunlarda olan gücü pek önemli değil. Önemli olan kriterler kamera kalitesi, depolama olarak 64 GB ve üstünde olmasını tercih ediyoruz, boyutu çok büyük olmasın Note 4'e göre biraz daha büyük olabilir ve bataryasının uzun saatler götürebilmesi. Uzun saatlerden kastın ne derseniz yeni telefonları pek bilmediğim için diğer telefonlarla karşılaştırma yapamıyorum, olabildiğince iyi olsun.

Kendisi en baştan beri Samsung telefon kullandığı için Samsung olmasını istiyor, Samsung dışında olan markalara da açığız ama nedeniyle birlikte söylerseniz daha iyi olur çünkü ben başka bir marka gösterdiğimde isimden dolayı önyargılı oluyor ve ben çok bilmediğim için neden önyargılı olmaması gerektiğini söyleyemiyorum.

Fiyat olarak 3500'ün üstüne çıkamayız, çıkamamakla birlikte tercihimiz 3000-3100 lira civarında olması. Açıkçası akıllı telefonlar hakkında pek bilgim yok, hangisi daha fiyat performans pek anlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Şarj olarak Note 9 Pro daha iyi işlemciden dolayı. Ama Note 8 Pro işlemcisi oyun için daha iyi.

2 Side şarj olarak rahat 2 gün çıkarır oyun oynamadığı taktirde.

Kameraları gece harici iyi kamera çok önemli ise youtube karşılaştırma yaparak daha farklı modellere bakabilirsin.

Şarj olarak Note 9 Pro daha iyi işlemciden dolayı. Ama Note 8 Pro işlemcisi oyun için daha iyi.

2 Side şarj olarak rahat 2 gün çıkarır oyun oynamadığı taktirde.

Kameraları gece harici iyi kamera çok önemli ise youtube karşılaştırma yaparak daha farklı modellere bakabilirsin.
Hangisinin kamerası daha iyi?

Hocam iki telefonda da 4000 mAh batarya bulunuyor, bu az değil mi? Ayrıca Samsung'un 4 kameralı modelleri var onların kamerası daha iyi değil mi? 5000 mAh bataryaya sahip telefonlar da gördüm bu bütçede.
Xiaomi önermiyorum. Parça falan sıkıntı. Samsung daha bilindik bir marka. Benim telefonum 3000Mah 1 günü rahatlıkla çıkarabiliyorum. Kameraya gelince bahsettiğim 2 telefonun da kamerası güzel. Ama Xiaomiler biraz daha önde kamera yönünden. Xiaominin arayüzüne alışamayabilir. Yani ben Samsung öneriyorum.

Kamera sayısı fazla olması iyi fotoğraf çekiyor anlamına gelmez sensör olarak ve yazılım olarak en iyi performans veren cihaz iyi fotoğraf çeker.
Türkiye Garantili cihaz alırsanız yetkili servis ve parça problemi olmaz. 21 iş günü geçtiği anda sıfır cihaz verme zorunluluğu var.

Samsung üst düzey cihazları güzel onlarda 5000'den başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı