2500-3500 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi

Yani hocam açıkçası benim bütçem 3.000TL olsaydı SteelSeries alırdım yine ne yalan söyleyeyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakabilirsiniz.

Bu videoyu daha demin izledim ve aşırı hoşuma gitti kulaklık beğendim.

Hocam açıkcası G733 kötü bir kulaklık değil ama eğer kafa boyutunuz fazla ise yanlış bilmiyorsam kafa bandı sıkıntı yaratıyordu.

Yani bana göre kafa bandı tarafında kaybediyor.

Bütçenin dahilinde Arctis 7’nin yeni çıkan 7+ versiyonu var onu alman daha iyi olur.

Steelseries muadillerinden daha pahalıdır. Cloud 2 Wireless, G Pro Wireless ve Blackshark V2 Pro da bakabilirsin. G733 de güzel bie kulaklıktır ayrıca hem içlerinde en ucuzu. Aradaki fiyat farkına değecek bir şey yok açıkçası.

Bütçenin dahilinde Arctis 7'nin yeni çıkan 7+ versiyonu var onu alman daha iyi olur.

SteelSeries muadillerinden daha pahalıdır. Cloud 2 Wireless, G PRO Wireless ve blackshark V2 Pro da bakabilirsin. G733 de güzel bie kulaklıktır ayrıca hem içlerinde en ucuzu. Aradaki fiyat farkına değecek bir şey yok açıkçası.

7+ çok paraymış hocam.

Bütçenin dahilinde Arctis 7'nin yeni çıkan 7+ versiyonu var onu alman daha iyi olur.

SteelSeries muadillerinden daha pahalıdır. Cloud 2 Wireless, G PRO Wireless ve blackshark V2 Pro da bakabilirsin. G733 de güzel bie kulaklıktır ayrıca hem içlerinde en ucuzu. Aradaki fiyat farkına değecek bir şey yok açıkçası.

https://www.akakce.com/kulaklik/en-...-1-usb-c-gaming-oyuncu-fiyati,1528920816.html bahsettiginiz bu mudur hocam sizin normal 7'den ne gibi farkları var 3500 bandında alınabilirmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı