2500-3500 TL'ye monitör tavsiyesi

ardakrgz

Decapat
Daha fazla  
Monitörler hakkında çok bir bilgim yok laptop 144 Hz 16'1 inc ama yanına da ek olarak monitör almayı düşünüyorum.
2. el falan da alabilirim.
144 ile 75 arasında oyunda çok fark oluyor mu?
Resimde gördüğünüz gibi hem oyun oynamalık hem güncel hayatta kullanmalık bir monitör arıyorum çok bir bütçem yok o yüzden üst düzey bir beklentim de yok ama işimi görecek güzel bir şey arıyorum.

1660906759434.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörler hakkında çok bir bilgim yok laptop 144 Hz 16'1 inc ama yanına da ek olarak monitör almayı düşünüyorum.
Resimde gördüğünüz gibi hem oyun oynamalık hem güncel hayatta kullanmalık bir monitör arıyorum çok bir bütçem yok o yüzden üst düzey bir beklentim de yok ama işimi görecek güzel bir şey arıyorum.

Eki Görüntüle 1490824
Hocam bu monitöre bu para verilmez, lg 24gn600b modeline bakın her türlü işinizi görecektir, bu fiyata piyasadaki en iyi monitör. 144 ile 75 arasında tabikide fark oluyor, çok rahat anlaşılır. Bütçeniz yetiyorkende ikinciele hiç bulaşmayın daha sonrasında başınız ağrıyabilir.

Eki Görüntüle 1490824

Yeteri kadar büyük değil ama diğer özellikleri istediğin gibi.
Ve ucuz

Panel mantığı nasıl hocam hangi panel iş görür.
Tn panel düşük gecikme süresi sunar genelde profesyonel fps oyuncuları tercih eder, IPS renkleri TN panelden çok daha iyi gösterir gecikme süresi biraz daha fazladır ama onu siz ayırt edemezsiniz. VA panel dandik bir paneldir hiç bulaşmayın. IPS ekran sizin işinizi görecektir.

TN panel düşük gecikme süresi sunar genelde profesyonel FPS oyuncuları tercih eder, IPS renkleri TN panelden çok daha iyi gösterir gecikme süresi biraz daha fazladır ama onu siz ayırt edemezsiniz. VA panel dandik bir paneldir hiç bulaşmayın. IPS ekran sizin işinizi görecektir.

Üstte ki Game Booster güzelmiş aslında bakalım biraz daha araştırıp karar vereceğim hocam teşekkürler.

Tn panel düşük gecikme süresi sunar genelde profesyonel fps oyuncuları tercih eder, IPS renkleri TN panelden çok daha iyi gösterir gecikme süresi biraz daha fazladır ama onu siz ayırt edemezsiniz. VA panel dandik bir paneldir hiç bulaşmayın. IPS ekran sizin işinizi görecektir.
https://www.akakce.com/monitor/en-u...d-led-ips-um-rb2ee-005-fiyati,1535804271.html
bu nasıl kanka sence gideri varmı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı