2500 TL bütçede 2. el monitör alınır mı?

Bütçe
2000
İlanların hiç birine bakmadan söylüyorum. Bilgisayar için alabileceğin en rahat cihaz monitör olabilir. Bir sıkıntı var ise direkt gözüne çarpar. 144hz monitörler 2000tl ye temiz bulmak mümkün. Piyasa bu seviyelerde.

Eğer profesyonel düzeyde FPS oyuncusu iseniz BenQ XL2411 olanı alabilirsiniz. O monitör tamamen FPS oyuncularına özel üretilmiş bir monitör. Ancak TN panel olduğu için oyun dışındaki aktivitelerinizde renkler kötü olabilir IPS panele göre, bana soracak olacaksanız çok prof düzeyde FPS oynucusu değil iseniz IPS 144Hz 1ms monitör almak daha mantıklı, IPS panelde canlı renklerde oyun oynaması ayrı bir keyif.

Eğer profesyonel düzeyde FPS oyuncusu iseniz BenQ XL2411 olanı alabilirsiniz. O monitör tamamen FPS oyuncularına özel üretilmiş bir monitör. Ancak TN panel olduğu için oyun dışındaki aktivitelerinizde renkler kötü olabilir IPS panele göre, bana soracak olacaksanız çok prof düzeyde FPS oynucusu değil iseniz IPS 144Hz 1ms monitör almak daha mantıklı, IPS panelde canlı renklerde oyun oynaması ayrı bir keyif.

Emin değilim ama herhalde @ZaferNyX adlı arkadaşın dediğini alacağım.

Emin değilim ama herhalde @ZaferNyX adlı arkadaşın dediğini alacağım.

O montiör çok iyi bir montiör değil, sorunları var. En basitinden çok hafif olduğu için sürekli sallanıyor o montiör oyun oynarken. Sosyalde daha önce bu montiörle ilgili konu açan olmuştu önerilmemişti. Hatta satın alan birisi de var buraya etiketleyeyim isterse kendi deneyimlerini size aktarsın. @lalo22

O montiör çok iyi bir montiör değil, sorunları var. En basitinden çok hafif olduğu için sürekli sallanıyor o montiör oyun oynarken. Sosyalde daha önce bu montiörle ilgili konu açan olmuştu önerilmemişti. Hatta satın alan birisi de var buraya etiketleyeyim isterse kendi deneyimlerini size aktarsın. @lalo22

Hocam peki Zowie monitörü alsam sizce bir sorun yaşar mıyım 1050 Ti ekran kartım var girişlerde falan sıkıntı olurmu uyuşmazlık falan?

Hocam peki Zowie monitörü alsam sizce bir sorun yaşar mıyım 1050 Ti ekran kartım var girişlerde falan sıkıntı olurmu uyuşmazlık falan?
Hayır yaşamazsınız dediğim gibi Zowie montiör tamamen FPS oyuncuları için üretilen bir montiör, profesyoneller için, ancak iş film izleme gibi gündelik durumlara gelince IPS paneller gibi performans veremeyebilir, renk konusunda, canlılık konusunda vb.

Hayır yaşamazsınız dediğim gibi Zowie montiör tamamen FPS oyuncuları için üretilen bir montiör, profesyoneller için, ancak iş film izleme gibi gündelik durumlara gelince IPS paneller gibi performans veremez.

Yok hocam ben hard CS oyuncusuyum öyle film dizi falan izlemiyorum izlersem telefondan izliyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı