2500 TL Civarı Sistem Toplama

tufanyildiz

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar,
Başlıkta belirttiğim gibi 2500 TL civarında(2200-2800) sistem toplamayı düşünüyorum. Elimde 1 TB 7200 rpm hard disc ve 500w PSU mevcut. Bunları göz önünde bulundurarak tavsiyede bulunursanız sevinirim. Gaming amaçlı 3-4 yıl götürebilecek bir sistem toplamayı amaçlıyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Size şöyle bir sistem öneririm. Gayet güzel bir sistem oldu. Elinizde HDD olduğu için eklemedim fakat PSU verimliliğini bilmediğim için kasanın içindeki PSU'yu öneriyorum. GTX 970 ile uzun bir süre yüksek ayarlarda akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız.

Screenshot_2015-10-31-23-41-18.png

Size şöyle bir sistem öneririm. Gayet güzel bir sistem oldu. Elinizde HDD olduğu için eklemedim fakat PSU verimliliğini bilmediğim için kasanın içindeki PSU'yu öneriyorum. GTX 970 ile uzun bir süre yüksek ayarlarda akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız.

Eki Görüntüle 114030

Ramleri 16 gb yapsak gereksiz mi olur hocam ?

Galax güvenilir bir firmadır. Yurtdışında oldukça yaygın bir firma ülkemize yeni yeni girmeye başladı. Ben daha önce Galax kullandım öneriyorum ama internetten yabancı videolara biraz bakın sıcaklık ve performans tablolarına göre karar verin.

İstersen R9 380 yerine gtx 960 da tercih edilebilir. Güç kaynağın yetmeyebilir, bu yüzden gtx 960 alman daha mantıklı olur.

Dosya Ekleri

• vatan (2).png
    vatan (2).png
    30,8 KB · Görüntüleme: 337
İstersen R9 380 yerine gtx 960 da tercih edilebilir. Güç kaynağın yetmeyebilir, bu yüzden gtx 960 alman daha mantıklı olur.

Kardeşim sistem iyi uyumlu fakat anladığım kadarıyla arkadaşın önceliği oyun. O yüzden GTX 970 kesinlikle daha mantıklı bir seçenek olur.

SSD sonradan da alınabilir bu durumlarda yan bileşenlerden çok sistemin bel kemiklerini yüksek tutmak gerekir. Sistemin amacı oyun olduğundan burada asıl bel kemiği ekran kartı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı