2500 TL Curved 1080p ya da 1440p monitör önerisi

Bütçe
2500
Belki bu olabilir VG279 modele alternatif olarak ama bunu da tecrübe etmedim,birde diğerine nazaran daha kalın ve kaba bir monitör gbi. Gerçi kalın oluşunun sebebi USB portlarından kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca bu monitörde Freesync yok sadece G-SYNC var.

@LaMorte Dostum neye bu kadar eğlendiğini pek anlamadım ama konuya katkıda mı bulunsan eğlenceyi bir kenara bırakıp? Ya da forumun farklı zeka seviyelerine hitap eden çeşitli mizah içerikleri senin için daha eğlenceli olabilir belki. :D

Son düzenleme:
Belki bu olabilir VG279 modele alternatif olarak ama bunu da tecrübe etmedim,birde diğerine nazaran daha kalın ve kaba bir monitör gbi. Gerçi kalın oluşunun sebebi USB portlarından kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca bu monitörde Freesync yok sadece G-SYNC var.

@LaMorte Dostum neye bu kadar eğlendiğini pek anlamadım ama konuya katkıda mı bulunsan eğlenceyi bir kenara bırakıp? Ya da forumun farklı zeka seviyelerine hitap eden çeşitli mizah içerikleri senin için daha eğlenceli olabilir belki. :D
Markaya göre monitör önerisi 👌. 1080p monitöre bu kadar fiyat marka hayranlığından başka bir şey değidir.

Markaya göre monitör önerisi 👌. 1080p monitöre bu kadar fiyat marka hayranlığından başka bir şey değidir.
Asus,MSI,Gigabyte ve Acer olmak üzere önerdiğim 4 ayrı model varken marka hayranlığından bahsetmek,marka hayranlığından bahsederken önerdiğin 4 monitörün 2 tanesinin aynı marka oluşu ve konu sahibinin en önemli kriterlerinden biri olan fiyat skalasının marka uğruna göz ardı edilişi ilginç olmuş,ama olsun farklılık güzeldir. O yüzden ben öyle ilginç ifadelerle uğraşmayacağım,seçimlerin konusunda tebrikler @LaMorte. Seçimlerin seçimlerimi sorgulattı neredeyse,nasıl bir ortamda insanlara katkı sağlamaya çalışıyorum diye kendimi sorguladım resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı