2500 TL Dizüstü Oyun Bilgisayarı Önerisi

wtzgeneral

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu haziran 2500-2700 TL bütçe ile dizüstü bir oyun bilgisayarı alacağım. Çok model araştırdım. Biraz da karne indirimi, yaz indirimlerinden falan da yararlanacağım. Aklımdaki modeller:
ASUS K555UB-XO099D ve MSI GL62 6QD-079XTR.
Aradığım en önemli özellikler ise ekran kartının Nvidia GTX olması ve en az 8 GB RAM'i olması. Siz de biraz tavsiyede bulunursanız sevinirim çünkü çok oyun oynayan bir insanım. Bana hem uzun vadeli hem de oyunlarda yüksek performans alabileceğim bir bilgisayar lazım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Asus X550JX almalısın.
Bu makineye de önceden göz gezdirmiştim. Fakat bunun i7 işlemcisini satıyor vatan bilgisayar. O da 3.000 TL küsür. i5 işlemcisi uygun fiyatta fakat onu da vatanda vs. satmıyorlar. Eğer internetten alırsam kesinlikle ilk sıramda bu bilgisayar var.

Bu makineye de önceden göz gezdirmiştim. Fakat bunun i7 işlemcisini satıyor vatan bilgisayar. O da 3.000 TL küsür. i5 işlemcisi uygun fiyatta fakat onu da vatanda vs. satmıyorlar. Eğer internetten alırsam kesinlikle ilk sıramda bu bilgisayar var.

Ebrar bilgisayarda asus x550jk xx171d 12 gb ram li modeli i7 işlemcili 2600 tl 24 ay Asus Türkiye garantili

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı