2500 TL GTX 950 sistem

Çok saol kardeşim hemen bakcam şimdi stokta varmı diye inşallah vardır.
Hocam NVİDİA fanboyu değilim fakat R9 380 yerine GTX960 almanız daha iyi olacaktır.
2500 tl.png

İnternetten testlere felan baktım benim oynayacağım oyunlarda daha fazla performans veriyor r9 380. Ama bazı oyunlardada gtx 960 daha iyi örnek olarak gta5 de 4-5 daha fazla fps veriyordu.

Arkadaşlar şuan biraz kararsız kaldım r9 380i 2gb mı alayim yoksa 4gb mı ? Aralarında çok fark varmıdır acaba witcher 3 highde oynucam kaç gb kullanırki en fazla ?

Dostum bence almışken 4GB almanda fayda var çünkü oyunlar artık fazla VRAM istemeye başladılar. Sadece Witcher 3 oynamayacaksın ileriye dönük olması açısından 4G tercih etmende fayda var.

Tamam hocam çok yardım ettiniz saolun kaç yıl dayanır epey dayanır demi 4 yıl felan
Muhtemelen dayanacaktır. Fakat 4 yıl dayanır diye garanti veremez kimse. Ama ilerde yetmezse rahat rahat takviye yaparsınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-01-19-21-05-42.png
    Screenshot_2016-01-19-21-05-42.png
    206,6 KB · Görüntüleme: 165
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı