2500 TL Kamerası İyi Telefon Önerisi

darkfreez

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Maksimum 2500 TL bütçem mevcut, telefondan çok fazla fotoğraf çektiğimden özellikle kamerası iyi olan bir model arıyorum.

işte bunu alabilirsin gayet güzel fotoğraf çekiyor

Benimde aklımda o cihaz var ama kamera sony değil samsung ve samsung lensle ilgili kötü yorumlar var bazısı 48Mp olduğuna bakmayın 25Mp gibi fotoğraf çekiyor demiş. Redmi Note 7 Pro'da Sony lens var ama o cihaz da Türkiye'ye gelmeyecekmiş sanırım.

Benimde aklımda o cihaz var ama kamera sony değil samsung ve samsung lensle ilgili kötü yorumlar var bazısı 48Mp olduğuna bakmayın 25Mp gibi fotoğraf çekiyor demiş. Redmi Note 7 Pro'da Sony lens var ama o cihaz da Türkiye'ye gelmeyecekmiş sanırım.
bu telefonun bende eskiden note 4 vardı ama şimdi bunu aldım ve ben memnun kaldım sende memnun kalabilirsin ve telefon da gayet sağlam eğer bakmak istersen bu video yardımcı olabilir. adamlar telefonla ceviz kırıyor :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

eğer detaylı inceleme istersen başka videolarda bakabilirsin

Bir yıldır kullandığım Xiaomi Mi Note 3 modelini önerebilirim;

Ön ve arka kamerası, o dönemde satın alabileceğim bütün cihazlar arasında en iyisiydi. Beni ziyadesiyle memnun ediyor.

Geçtiğimiz yıl 1.600TL'ye satın almıştım. Şu an kur farkı sebebiyle 2.000TL bandında. Erken davrandığım için ayrıca keyifliyim. :D

Çıkış yaptığı dönemde DxOMark üzerindeki incelemelerde en iyi kameralardan birisine sahip olan telefondu.

Xiaomi Redmi Note 7 modelini henüz inceleyemedim, kamera konusunda bu sebeple aydınlatamayacağım sizi. Fakat yerinizde olmuş olsaydım eğer, bu iki model arasında kalırdım. Mümkünse lütfen her iki cihazı elinize alıp gerekli incelemeleri yapmanız.

Kameraya ağırlık vermişken; pil,ram,ekran konusundaki farkları da gözardı etmemek gerekiyor.

Performans tarafında bu iki cihazın farklarını kağıt üzerindeki bilgilerle pek ayırt edemeyeceğim.

Ram tarafında Mi Note 3 6GB, Redmi Note 7 modeliyse 3GB.

Ekran tarafındaki farklılık sanırım tercihinizi büyük oranda etkileyecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı