2500 TL klavye önerisi

isdalwa

Decapat
Daha fazla  
Klavyeniz hot-swappable değil diye biliyorum. Yani değiştirmek için lehimlerle uğraşmanız gerekecek. Fakat ben olsam o klavye için zahmete girmezdim. İsterseniz siz de araştırabilirsiniz.

Hocam ben de klavye arayışındayım da 2500TL gibi bir bütçem var. Costum normal fark etmez. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben de klavye arayışındayım da 2500TL gibi bir bütçem var. Costum normal fark etmez. Ne önerirsiniz?

Birçok e sporcunun kullandığı has ve has FPS kulaklığıdır eğer FPS değil de mikrofon vb. önceliklerin varsa Corsair Void Elite bakabilirsin. Ben Void Elite kullanıyorum çok baba kulaklıktır hem FPS hem hikaye türü oslun şarkı vb. herhangi bir sıkıntı yaşamadım. HyperX Cloud 2'nin saydığım şeylerden kötü olduğunu düşündüğüm noktası mikrofondur mikrofon olarak bana göre Corsair Void Elite daha iyi bir iş çıkarmış.

[Düzenleme]

Özür dileyerek kulaklık önermişim klavye istemişsin, klavye olarak
bu ürününü öneririm.

Birçok e sporcunun kullandığı has ve has FPS kulaklığıdır eğer FPS değil de mikrofon vb. önceliklerin varsa Corsair Void Elite bakabilirsin. Ben Void Elite kullanıyorum çok baba kulaklıktır hem FPS hem hikaye türü oslun şarkı vb. herhangi bir sıkıntı yaşamadım. HyperX Cloud 2'nin saydığım şeylerden kötü olduğunu düşündüğüm noktası mikrofondur mikrofon olarak bana göre Corsair Void Elite daha iyi bir iş çıkarmış.

Kulaklık demiyor, klavye diyor.

[Düzenleme]

Özür dileyerek kulaklık önermişim klavye istemişsin, klavye olarak.
Bu ürününü öneririm.

Bu klavye de alınabilir, fakat blue Switch sahip ve kablosuz değil.

[Düzenleme]

Özür dileyerek kulaklık önermişim klavye istemişsin, klavye olarak.
Bu ürününü öneririm.

Bu fiyata tavsiye etmem.

Bu klavye de alınabilir, fakat blue Switch sahip ve kablosuz değil.

Evet hocam biraz eski nesil kalıyor kablosuz istediğini belirtmemiş olduğu için attım. Blue Switch'ler çok can sıkıcı olsa da bi' kesimin göz bebeği kendimden örnek vermem gerekirse daktilo gibi şak şak vurmayı çok seviyorum :D

Bu fiyata tavsiye etmem.
Doğrudur hocam akko konusunda pek bir fikrim yok o yüzden yorum yapamıyorum ben klavyelerde genelde bilinen markaları tercih ediyorum ve TR keycapsleri olan klavyeleri tercih ediyorum o yüzden bu klavyeyi önerdim. Eğer blue switch istemiyorsa https://www.hepsiburada.com/razer-b...cu-klavye-rz03-03891400-r3m1-pm-HBC00003L3D21
bu klavyeye de bakabilir fps tarzı oyunlar oynuyorsa %60 klavye gayet işini görür.

Son düzenleme:
Evet hocam biraz eski nesil kalıyor kablosuz istediğini belirtmemiş olduğu için attım. Blue Switch'ler çok can sıkıcı olsa da bi' kesimin göz bebeği kendimden örnek vermem gerekirse daktilo gibi şak şak vurmayı çok seviyorum :D

Doğrudur hocam Akko konusunda pek bir fikrim yok o yüzden yorum yapamıyorum ben klavyelerde genelde bilinen markaları tercih ediyorum ve TR keycapsleri olan klavyeleri tercih ediyorum o yüzden bu klavyeyi önerdim. Eğer blue Switch istemiyorsa https://www.hepsiburada.com/razer-b...cu-klavye-rz03-03891400-r3m1-pm-HBC00003L3D21
Bu klavyeye de bakabilir FPS tarzı oyunlar oynuyorsa %60 klavye gayet işini görür.

Bu da blue Switch gibi sesli Switch'lere sahip. Ve yay sesi sorunu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı