2500 TL klavye önerisi

Ben siyah alıp keycapsleri beyaz yaptım sizin tercihiniz masanız tamamen beyaz renkse beyaz alın hocam. Gateron Switch mi alacaksınız peki?

Hocam biliyorum keycapsler ışık geçirmiyor ama bu keycapsleri alırsanız daha çok tok olur. Keycapsler çok fark ettiriyor. 9.29AU $ 59% OFF|Mekanik klavye Minimalist Keycap siyah beyaz japon kiraz profili GH60 GK61X GK64X GK68 96 980 104 108| | - AliExpress

Her bir ürünü almak için ayrı hesap açmam mı gerekiyor?

Milky Gateron düşünüyorum ama o ilk attığınız beyaz Kang'ın YouTube'dan seslerine baktım çok hoş her ikisi de ama hangisi kaliteli diyorsanız onu alayım.
GG boy markası olan beyaz kang gerçek ktt kang değil büyük ancak gerçek olana yakın performansa sahip alacaksanız onun farkında olarak alın.

Her bir ürünü almak için ayrı hesap açmam mı gerekiyor?
İlk indirimden faydalanmak için öyle yapmanız gerekiyor maalesef.

GG boy markası olan beyaz kang gerçek ktt kang değil büyük ancak gerçek olana yakın performansa sahip alacaksanız onun farkında olarak alın.

AliExpress'te olan Gateron milky yellow ile ktt kang kopya Switch zaten. Orijinali pahalı.

Ktt daha ucuz diye hatırlıyorum.

Benim size önerim sarı sitedeki olan orijinal Switch'leri almanız. Adama yazın isterseniz ilandan kaldırır belki.

AliExpress'te olan Gateron milky yellow ile ktt kang kopya Switch zaten. Orijinali pahalı.

Benim size önerim sarı sitedeki olan orijinal Switch'leri almanız. Adama yazın isterseniz ilandan kaldırır belki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bunun gibi yapmak istiyorum (ses, Switch hariç) görünüş olarak ama geceleri gözükür mü tuşlar rahatça hangi tuşun ne olduğu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bunun gibi yapmak istiyorum (ses, Switch hariç) görünüş olarak ama geceleri gözükür mü tuşlar rahatça hangi tuşun ne olduğu.

RGB açarsanız gözükür. Bu arada videoda kullanılan Switch Yağız'ın attığı Switch.

RGB açarsanız gözükür. Bu arada videoda kullanılan Switch yağız'ın attığı Switch.

Hocam ortaklaşa karara varalım o Switch'i alayım hepsi birbirinden güzel bana sadece bunu al geç deyin bir tanesine ben onu alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı