2500 TL Monitör Dahil Oyun Sistemi

Screenshot_2016-05-09-11-02-44~2~2.jpg
Bütçene göre iyi bir sistem olabilir. Monitöre karışmadım.Sen kendin seçebilirsin. Teşekkürler.(Yanlışım olabilir. Varsa iletin.)

•Sisteminde 1ms monitör olduğu zaman ekran kartından kısmak zorunda kaldım.
sistem11111.png
•Bence bu sistem daha performanslı, profesyonel oyuncu değilsen 1ms monitör o kadar gerekli değil bence.
sistem2222222222.png

•Sisteminde 1ms monitör olduğu zaman ekran kartından kısmak zorunda kaldım.
Eki Görüntüle 159620
•Bence bu sistem daha performanslı, profesyonel oyuncu değilsen 1ms monitör o kadar gerekli değil bence.
Eki Görüntüle 159621

Aynen öyle 1 ms ile 5 ms arasındaki farkı anlayamazsın bile bu yüzden 1 ms ye vereceğin parayı ekran kartına yatırmalısın. 5 ms senin işini çok rahat görecektir.

Diyorum ya anlayamazsın genelde FPS oyunlar için kullanılır ama o 1 ve 5 arasındaki farkı fark edip anlayamazsın bile :)

Tamam o zaman dostum rica etsem Vatan Bilgisayar dan toplar mısın sistemi 2580 kadar çıkabilir en fazla bütçem şöyle bana rahat yayın yapacak GTA V kasmadan oynatabilir bir sistem dizer misin Vatan dan ama :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı