2500 TL ofis için dizüstü bilgisayar

Jimmy Jump

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 2000-2500 TL arası ofis için dizüstü bilgisayar tavsiyeleriniz nelerdir? Ofiste Excel, Chrome, antivirüs programı ve Netsis yazılımı gibi yazılımları kullanmaktayım. Ekran boyutu 15"'ten büyük olmasını rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
7. ya da 8.nesil i5li x bir makina iş görür. İnternetten alıma açıksan global markalar 2000lerden başlar, geriye kalanla istersen 250GB Samsung SSD de alabilirsin. Ya da ikinciel alırsın laptobu, SSD de alırsan paranın 1200TL gibi kısmı cebinde kalır.
8250U alacak olursan makinanın kasası kağıt gibi ince olursa ve iç soğutması da kötü ise işlemciden çok randıman alamayabilirsin. Arkadaşım buna 4000 lira verdi ama pek memnun değil.

7. ya da 8.nesil i5li x bir makina iş görür. İnternetten alıma açıksan global markalar 2000lerden başlar, geriye kalanla istersen 250GB Samsung SSD de alabilirsin. Ya da ikinciel alırsın laptobu, SSD de alırsan paranın 1200TL gibi kısmı cebinde kalır.
8250U alacak olursan makinanın kasası kağıt gibi ince olursa ve iç soğutması da kötü ise işlemciden çok randıman alamayabilirsin. Arkadaşım buna 4000 lira verdi ama pek memnun değil.
İnternetten almayı düşünüyorum. İkinci el cihazlara sıcak bakmıyorum. Söylediğiniz gibi soğutma sistemi de verimli olmalı. Bu özellikler çevresinde önerebileceğiniz marka ya da markalar hangileridir? İlginiz için teşekkür ederim.

Rica ederim.

Özel bir ürün yok ne yazık ki, ben ikinciel almayı tercih ettim. Kendinize bir liste yaparsanız seçtiğiniz ürünlerin bir kısmının nette incelemesine denk gelebilirsiniz. Notebookcheck sitesinde geniş bir inceleme arşivi mevcut, makinada ısınma problemi vs. var mı diye kapsamlı olarak inceliyorlar.

Benim laptobumu almam da etkili oldu. Notebook / Laptop Reviews and News

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı