2500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2500

Himerospea

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, şu an HyperX Cloud Alpha S kullanıyorum. Yeni bir cihaz almak istiyorum. Logitech G PRO X, Razer BlackShark V2 Pro, Sennheiser gsp 600 ve Razer Barracuda X arasında kaldım. Genel olarak Valorant ve CS:GO oynuyorum, sizin bir öneriniz var mı? Bütçem 2500.

Ben oynamıyorum ama duyduğuma göre CS GO gibi oyunlarda ayak sesi dinlemek için kulaklığın tiz gücünün daha iyi olması gerekiyormuş.

Yazmış olduğun kulaklıklar arasında en iyisi Sennheiser gsp 600 olarak görünüyor. İkincisi Logitech G PRO X

Düzenleme: Yalnız Sennheiser gsp 600, biraz ağır bir kulaklık. Kafada 635 gram ağırlık yapıyormuş. Onun yerine Corsair Void Elite alabilirsin. Onun puanı da 10 üzerinden 8,7 hepsinden daha iyi görünüyor. Bunun ağırlığı 317 gram.

İncelemelerde; Logitech G Pro X'in tiz gücü 10 üzerinden 7.7 puan almış.

Razer BlackShark V2 Pro 7.3 puan almış. Yalnız bu wireless, kablolusu var mı bilmiyorum ve varsa arada fark olur mu bilemiyorum. Bence olmaz herhalde.

Sennheiser gsp 600, 8.2 puan almış.

Razer Barracuda X Wireless ise 6.9 puan almış.

Son düzenleme:
Ben oynamıyorum ama duyduğuma göre CS:GO gibi oyunlarda ayak sesi dinlemek için kulaklığın tiz gücünün daha iyi olması gerekiyormuş.

Yazmış olduğun kulaklıklar arasında en iyisi Sennheiser gsp 600 olarak görünüyor. İkincisi Logitech G PRO X

Düzenleme: Yalnız Sennheiser gsp 600, biraz ağır bir kulaklık. Kafada 635 gram ağırlık yapıyormuş. Onun yerine Corsair Void Elite alabilirsin. Onun puanı da 10 üzerinden 8,7 hepsinden daha iyi görünüyor. Bunun ağırlığı 317 gram.

İncelemelerde; Logitech G PRO X'in tiz gücü 10 üzerinden 7.7 puan almış.

Razer BlackShark V2 Pro 7.3 puan almış. Yalnız bu Wireless, kablolusu var mı bilmiyorum ve varsa arada fark olur mu bilemiyorum. Bence olmaz herhalde.

Sennheiser gsp 600, 8.2 puan almış.

Razer Barracuda X Wireless ise 6.9 puan almış.

Bunların dışında fiyatı bu civarda olan daha iyi bir öneriniz var mı?

Corsair Void Elite dışında daha iyi bir öneride bulamıyorum ama bunlara yakın Steelseries Arctis 5, Razer Kraken V3 var.

2800TL'ye Razer Kraken Ultimate var yakın. 3200TL'ye çıkabilirsen kablosuz SteelSeries Arctis 9X Wireless var.

Son düzenleme:
Void Elite için kablolu ve kablosuz arasında neredeyse 2 katı bir fiyat farkı var, kablo dışında bir farkı var mı?

G PRO X, HyperX Cloud 2 ve Artics 5 kullanmış biri olarak geçtiğimiz ay 2150 TL'ye İncehesap'tan G733 aldım hayatımda bu kadar rahat bir kulaklık görmedim sesi Full ayarlarda çok rahat yetecektir.

G PRO X, HyperX Cloud 2 ve Artics 5 kullanmış biri olarak geçtiğimiz ay 2150 TL'ye İncehesap'tan G733 aldım hayatımda bu kadar rahat bir kulaklık görmedim sesi Full ayarlarda çok rahat yetecektir.
kullandığınız 3 kulaklıktan hangisini tercih ediyorsunuz? ve arctis 5 ilk çıkan mıydı 2019 mu? almayı düşünüyorum ama arada kaldığım kulaklıklar arasında bunlar.
Merhaba, şu an HyperX Cloud Alpha S kullanıyorum. Yeni bir cihaz almak istiyorum. Logitech G PRO X, Razer BlackShark V2 Pro, Sennheiser gsp 600 ve Razer Barracuda X arasında kaldım. Genel olarak Valorant ve CS:GO oynuyorum, sizin bir öneriniz var mı? Bütçem 2500.
Hangi kulaklığı aldınız, izleniminiz nedir?

Kullandığınız 3 kulaklıktan hangisini tercih ediyorsunuz? Ve Arctis 5 ilk çıkan mıydı 2019 mu? Almayı düşünüyorum ama arada kaldığım kulaklıklar arasında bunlar.

Hangi kulaklığı aldınız, izleniminiz nedir?

Merhaba ben G PRO X ile G733 arasında çok fark yok diye Wireless olana geçtim. HyperX Cloud 2 ve Artics 5 arasına geçersek 3 yıl kadar kullanıldı kablosunu değiştirdim hala yedek olarak kullanıyorum Logitech'in sarjı bitince. HyperX Cloud 2 FPS oyuncusuyum diyorsanız onu alın ama hem oyun oynarım hem dizi izlerim konforda derseniz SteelSeries Artics 5 tek geçer aralarında fiyat farkıda var zaten. SteelSeries daha tok sesi var ama HyperX'e göre az HyperX ses kartıyla çok sanal ses sunuyor Amazon'da 850 TL'ye alıp iade etmiştim.

Geri
Yukarı