2500 TL PC toplama

Bütçe
2500

SarpGG

Kilopat
Daha fazla  
Biliyorum bu civarda çok konu açıldı ama yardımınıza ihtiyacım var. Diğerleri tam olarak ihtiyacımı karşılamadı.

Genelde oyun ve edit üzerine yoğunlaşıyorum. Çok ağır oyunlar değil ancak 1030'a yakın bir ekran kartı tam aradığım gibi. Elimde HDD var ve monitör var.

Son düzenleyen: Moderatör:
x2

x2
PSU nerede?

Anakart indirime girmiş kaçırma derim.
(2adet RAM alınacak.)
Toplam 2360TL.
Kasa için kötü bir kasa koymak istemedim bütçeniz artarsa alttaki kasayı alırsınız.
Fiyatına göre muhteşem bir kasadır kendisi ancak ben olsam bir bilgisayarcıdan iyi kötü bir kasa alıp sistemi içine yerleştirir ve ekran kartı parası biriktirirdim ileride RX570 veya GTX1650 takabilirsiniz HDD var demişsiniz.

Anakart indirime girmiş kaçırma derim.
(2adet RAM alınacak.)
Toplam 2360TL.
Kasa için kötü bir kasa koymak istemedim bütçeniz artarsa alttaki kasayı alırsınız.
Fiyatına göre muhteşem bir kasadır kendisi ancak ben olsam bir bilgisayarcıdan iyi kötü bir kasa alıp sistemi içine yerleştirir ve ekran kartı parası biriktirirdim ileride RX570 veya GTX1650 takabilirsiniz HDD var demişsiniz.
kanka önümüzdeki haftalar içinde almayı düşünüyorum da bi alternatif anakart verebilir misin anakart için indirimi kaçırma ihtimalim yüksek

Kanka önümüzdeki haftalar içinde almayı düşünüyorum da bir alternatif anakart verebilir misin anakart için indirimi kaçırma ihtimalim yüksek.

Bunlar en ucuz alternatifler BIOSTAR'ı belki bilmezsin diye Gigabyte koydum ama BIOSTAR'a güven sorun yaşatmaz ve en düşük fiyatlı alternatiftir.

Bunlar en ucuz alternatifler BIOSTAR'ı belki bilmezsin diye Gigabyte koydum ama BIOSTAR'a güven sorun yaşatmaz ve en düşük fiyatlı alternatiftir.
kanka kusura bakma tekrar rahatsız ediyorum da işlemci stokta yok hiçbir yerde bunun alternatifi yok mudur

Kanka kusura bakma tekrar rahatsız ediyorum da işlemci stokta yok hiçbir yerde bunun alternatifi yok mudur.

Hocam 0 olarak en ucuz MPK 2200G buldum.
Fan ve işlemci beraber gelecekmiş ve okuduğum yorumda pek bir eksik yokmuş termal macun vs sürülü geliyormuş ama bütçe varsa 3400G alın derim çünkü daha güçlü ama bütçe yoksa bunu alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı