2500 TL pre-workout ve protein tozu önerisi

Delta_k

Hectopat
Pre-workout olarak önceden bigjoy on the GO pre-workout kullanmıştım etkisi iyiydi protein olarak da SSN ve suplementler protein tozu kullanmıştım ikisi de güzeldi şu an pre-workout olarak kingsize Beast mode, HIQ smash Pro veya thirty One 31 pre workout, protein tozu olarak Hardline v Max düşünüyorum başka bir öneriniz var mı?
Bütçe 2500.

Son düzenleme:
wpc80 hammadde volactan alınıyor. Gayet kaliteli bir firma ve alınacak bir ürün.
Pre olarak bütçeyi biraz arttırabilirsen olimp r weiler alabilirsin. Haftada 2 kullanacağını var sayarsak bir şişe de 2 servis olunca. 20 hafta gidiyor, gayet uzun bir süre.
Bütçe artmazsa, THIRTY ONE 31 PRE-WORKOUT gibi seçeneklere bakabilirsin.

WPC80 ham madde volactan alınıyor. Gayet kaliteli bir firma ve alınacak bir ürün.
Pre olarak bütçeyi biraz arttırabilirsen olimp r weiler alabilirsin. Haftada 2 kullanacağını var sayarsak bir şişe de 2 servis olunca. 20 hafta gidiyor, gayet uzun bir süre.
Bütçe artmazsa, THIRTY ONE 31 PRE-WORKOUT gibi seçeneklere bakabilirsin.

Bu protein tozu güvenilirmi daha önce hiç duymadım Beast mode alınabilir mi servis sayısı daha fazla ve ekstra içeriği var thirty One 31 de sitrulin fazla.

Bu protein tozu güvenilirmi daha önce hiç duymadım Beast mode alınabilir mi servis sayısı daha fazla ve ekstra içeriği var thirty One 31 de sitrulin fazla.
Beast mode sadece tirözin ve beta ala konusunda önde.
Beta alanin sadece kaşıntı veriyor zaten performansa etkisi olmayan birşey onu geçiyorum.
Tirözin için değiştirilebilir mi bilmiyorum.
Arjinin
Sitrülin
Taurinde diğeri önde.

Geri
Yukarı