2500 TL PS3 alınır mı?

Hocam slim modeli kaç senesinde çıktı super slim ile aynı zamandamı acaba birde bu cihazlar arasında performans farkı donanım farkı oluyor mu ?
Performans ve donanım farkı yoktur. Slim 2009, Süper Slim 2012 yılında çıktı. Tasarımı hoşunuza gideni alabilirsiniz. Süper Slim biraz daha hafiftir.

Slim 2009 Super Slim 2012.
Super slim çok daha mantıklı geldi, bir kaç tane buldum 3000 civarına hocam. Peki bu ps3 benim monitör 24 inc hocam ondaki görüntü nasıl olur kalite olarak 1080p veriyor diye biliyorum ama ps2 gibi de olsun istemem.

Performans ve donanım farkı yoktur. Slim 2009, Süper Slim 2012 yılında çıktı. Tasarımı hoşunuza gideni alabilirsiniz. Süper Slim biraz daha hafiftir.
Eski cihazlar ya hocam fat o yüzden mantıksız geldi sizler söyleyince.

Super slim çok daha mantıklı geldi, bir kaç tane buldum 3000 civarına hocam. Peki bu ps3 benim monitör 24 inc hocam ondaki görüntü nasıl olur kalite olarak 1080p veriyor diye biliyorum ama ps2 gibi de olsun istemem.

Eski cihazlar ya hocam fat o yüzden mantıksız geldi sizler söyleyince.
GTA 4 gibi neslin başında çıkan bazı oyunlar 640p olsa da genel olarak 720p veriyor yani 1080p konsolu değil.

GTA 4 gibi neslin başında çıkan bazı oyunlar 640p olsa da genel olarak 720p veriyor yani 1080p konsolu değil.
Anladım hocam o zaman küçük ekranlarda tv gibi geniş olmayan monitörlerde daha güzel görüntü elde edebilirim sanırım diye düşünüyorum. Birde HDMI kullandığı için 1080 veriyordur diye düşünmüştüm.

Anladım hocam o zaman küçük ekranlarda tv gibi geniş olmayan monitörlerde daha güzel görüntü elde edebilirim sanırım diye düşünüyorum. Birde HDMI kullandığı için 1080 veriyordur diye düşünmüştüm.
PS3 1080p görüntü veriyor fakat oyunların genel çözünürlüğü 720p'dir. Elbette eğer TV çok kaliteli değilse küçük bir monitörde daha iyi görünür.

Super Slim çok çirkin ya Slim'in hala gideri var bence.

Fat kasanın güzelliği zaten hepsinden ayrı. O parlak gövdesi falan. Hele ilk çıkan versiyonu... Onlarda PS1'e kadar backwards compatibity vardı. Fena makine.

Aynen, GTA 5 de aynı şekilde. 720P'ye düşüyordu. Ama aynı anda çok güçlü cihazlar.

Hocam Slim modeli kaç senesinde çıktı super Slim ile aynı zamandamı acaba bir de bu cihazlar arasında performans farkı donanım farkı oluyor mu?

Performans farkı yok aynı donanımın daha yeni teknolojilerle daha az ısınan ve daha az güç tüketen halleri oluyor. Slim modeli 2009'da super Slim modeli 2012 yılında piyasaya sürüldü.

Super Slim'in 12 GB modelleri çok uygun oluyor 12 GB olan bir modeli alıp 1TB veya 2TB hard disk takabilirsin ya da elinde olan herhangi bir 2,5" hard diski takabilirsin.

Arkadaşlar 2700 TL civarlarında slim model oldum birde 2900 e super slim buldum şuan için acelem yok temiz birşey istiyorum satıcılardan dolayı tam olarak içime sinmedi açıkcası. Elimde birsürü ps3 oyunu birikti alacağım diye konsolu 10 15 tane oyun satın almıştım.

Arkadaşlar 2700 TL civarlarında slim model oldum birde 2900 e super slim buldum şuan için acelem yok temiz birşey istiyorum satıcılardan dolayı tam olarak içime sinmedi açıkcası. Elimde birsürü ps3 oyunu birikti alacağım diye konsolu 10 15 tane oyun satın almıştım.
PS3 kırık kullanın, koleksiyoner değilseniz oyun almaya da pek gerek yok. Fiyat çok ucuz geldi bir sıkıntı olmamasına dikkat edin derim artık temiz ilanlar 4-5 aralığında geziyor ben de 2 gün önce 4400 liraya aldım bakalım.

Geri
Yukarı