2500 TL sistem toplama

Ferhat.3121

Decapat
2500 TL sistem toplamaya kara verdim. Acaba sepetteki ürünlerde herhangi bir uyumsuzluk ya da eklemek istediğiniz bir bileşen var mıdır?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-15 073331.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-15 073331.png
    183 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
2500 TL sistem toplamaya kara verdim. Acaba sepetteki ürünlerde herhangi bir uyumsuzluk ya da eklemek istediğiniz bir bileşen var mıdır?
Bilgisayarı kullanma amacınız nedir?

İlaveten şöyle bir bilgisayar almanız daha iyi olur. İnceleme videosu da var altında. Bütçeyi biraz aştım farkındayım. Ancak sadece oyun için alıyorsanız oyun konsolu alsanız daha iyi olur bence.

Dediğim bilgisayar: Nemesis 2200 | R3 2200G 8GB DDR4 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Parçaların geri kalanı nerede :D

SSD ve kasa bende var. Acaba parçalarda uyumsuzluk olup olmadığını merak ettim. Mesaj işlemci - anakart uyumu ve güç kaynağının yeterli olup olmadığı.
Bilgisayarı kullanma amacınız nedir?

İlaveten şöyle bir bilgisayar almanız daha iyi olur. İnceleme videosu da var altında. Bütçeyi biraz aştım farkındayım. Ancak sadece oyun için alıyorsanız oyun konsolu alsanız daha iyi olur bence.

Dediğim bilgisayar: Nemesis 2200 | R3 2200G 8GB DDR4 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Önerin için tşk😀. Aslında amacım elimdeki hdd lerle chia coin madenciliği yapmak.

Hocam o PSU forumda pek tavsiye edilmiyor.
RAM markalarını bilmiyorum ama o kadar para o RAM'lere verilmez.

Hocam sistem önermeden önce sistem parçalarına bakın derim.
Game Power markası tavsiye edilmiyor.
Ne kadar sistem fiyatı düşük olsa da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı