2500 TL Sistem Toplama

NIRV4NA

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yurt dışından bir arkadaşım bana hediye olarak MSI GTX 970 Gaming 4G ekran kartı yolladı. Bunun yanına monitor dahil 2500 TL'lik bir sistem toplamak istiyorum. SSD şart değil daha sonra kendim alabilirim. Yorumlarınızı yardımlarınızı bekliyorum bu arada i5 6600k işlemci ile bu bütcede sistem kurulabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_20160315-003609.png

Arkadaşlar monitör dahil diye yazmıştım.Bilgisayarı oyun için kullanacağım için i5 6600k dan yukarısı ihtiyaç fazlası gibi geliyor bana. Bu arada hdd 500gb işimi fazlası ile görecektir ssdyi ise daha sonra almak istiyorum rica etsem tekrar gözden geçirirmisiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci için ne tür bi soğutucu önerirsiniz ?

Ayrıca bu yazdığınız parçaların aynısına vatan'dan bakıyorum baya fiyat farkı var sizin bana gönderdiklerinizden.Siz hangi sitelerden oluşturuyorsunuz bu toplama işlemlerini ?
Soğutucu olarak,eğer OC yapmayacaksanız size Akasa Venom'u öneriyorum işinizi görür.
Topladığım siteye gelince Jinerji bilgisayardan topladım. Güvenilir bir sitedir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı