2500 TL Sistem Toplama

İşlemci biraz daha düşük geri kalanları sevdim amd kullanmışsınız Amd nin Nvida ya bir üstünlüğü yok değilmi yani bütçene bağlı bir olay bu tam bilmiyorum açıkçası kafama yattı biraz düşündürücü bide bunlar farklı sitelerde ben birleştirmeyi bilmiyorum vatan da tüm parçaları ordan alırsan beleşe geliyor dışarda toplarsam nası bi ek ücret yansır bana teşekkürler

Neko'nun önerdiği sistem diğerinden daha iyi performans verecektir, alabilirsiniz.
Bende beğendim fakat işlemci kafama yatmadı ya onu düşünüyorum

Son düzenleme:
Kalın yazmayın lütfen.

İşlemci iyi bir işlemcidir. İ3 6100 e eşittir.

İçiniz rahat olsun o konuda.

AMD dediniz sanırım ekran kartından bahsediyorsunuz.

Daha ucuz diye değil daha iyi diye ekledim.

RX 470, GTX 1050'den de GTX 1050 TI'dan da iyidir ve daha pahalıdır.

Vatan'dan alırsanız kazık yersiniz. Beleşe geldiği filan yok. İnsanlar parçaları kendileri görmek istediği için veyahut montaj yapmayı bilmediği için Vatan'dan alır.

Kesinlikle tavsiye etmem. Kazıktır. Benim 2400 TL'ye dizdiğim bu sistemi orda 3000 TL ye filan dizersiniz anca.

Ayrıca genelde ilgisizdir personelleri.

Size tavsiyem internetten sipariş etmeniz ve kendiniz toplamanız.

Yap-Boz gibidir toplamak. iki-üç montaj videosu izlerseniz Youtube'dan hemen ustalaşabilirsiniz.

Benim dizdiğim sistemi almanı tavsiye ederim.

Asrock anakart zaten güncel. Uğraşmaya gerek yok.

Kalın yazmayın lütfen.

İşlemci iyi bir işlemcidir. İ3 6100 e eşittir.

İçiniz rahat olsun o konuda.

AMD dediniz sanırım ekran kartından bahsediyorsunuz.

Daha ucuz diye değil daha iyi diye ekledim.

RX 470, GTX 1050'den de GTX 1050 TI'dan da iyidir ve daha pahalıdır.

Vatan'dan alırsanız kazık yersiniz. Beleşe geldiği filan yok. İnsanlar parçaları kendileri görmek istediği için veyahut montaj yapmayı bilmediği için Vatan'dan alır.

Kesinlikle tavsiye etmem. Kazıktır. Benim 2400 TL'ye dizdiğim bu sistemi orda 3000 TL ye filan dizersiniz anca.

Ayrıca genelde ilgisizdir personelleri.

Size tavsiyem internetten sipariş etmeniz ve kendiniz toplamanız.

Yap-Boz gibidir toplamak. iki-üç montaj videosu izlerseniz Youtube'dan hemen ustalaşabilirsiniz.
Beleşe geldiği dereken montajı beleşe yapıyorlar eğer bütün parçaları ordan alırsak Ya ben pek güvenmiyorum montaj esnasında ufak bişey bile önemli montaj beni biraz korkutuyor ekrankartı işleciye darboğaz yapmazmı çünkü ekran kartı baya iyimiş

@Burak Tutal Montajı da bir zahmet yapsınlar zaten.

Darboğaz yapıyor lakin FPS'i azıcık bile etkilemiyor ve takılma yapmıyor.

Eğer yabancı forumları araştırırsan G4560+RX 470 alan kişilerin çok fazla olduğunu ve en iyi f/p bilgisayarlarından biri olduğunu görebilirsin.

@Alevia Eğer yeni konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olurum.

@Silinen üye yazmanız yeterli.

Hocam daha iyi güzelde farklı yerlerden seçmişsiniz parçada herhangi bir sıkıntı çıktığında nasıl olucak bide dışarda monte için ne kadar alıcaklar

Kargo ile aldığınız yere göndereceksiniz. Hepsi garantili zaten. Kolay kolay da bozulmazlar.

Kendiniz monte ederseniz çok daha iyi olur. Youtube'dan bir iki video izleyerek ustalaşabilirsiniz.

Kargo ile aldığınız yere göndereceksiniz. Hepsi garantili zaten. Kolay kolay da bozulmazlar.

Kendiniz monte ederseniz çok daha iyi olur. Youtube'dan bir iki video izleyerek ustalaşabilirsiniz.
Saolun hocam aynı yerden almaktan vazgeçtim şuanda teşekkürler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı