2500 TL Wireless fare tercihi

Taksit yapacağım o yüzden yurt dışından alamam.
Wraithte taksit olması lazım.
Amazon da taksit yapıyor.

Mcu ve sensörde R1 Pro tokat manyağı yapıyor r1'i.
VGN F1 serisini öneriyorum artık. Mcu şüphem kalktı diyebiliriz.
Attığınız linkteki 3 fareyi da bu bütçede yok sayıyorum.
500 lira bile edecek mouse değiller.
X2h-Lamzu MAYA-F1 Pro MAX-M800 ultradan birini seçin.

Güzel diyorsunuz hoş diyorsunuz da elimde nakit para yok üstelik 2500 ve 2000 civarına almaya çalışıyorum ben tabii 3000 civarı bütçem olsa onları alırım fakat olmayınca maalesef. O yüzden o epey de hazırladığım listeden öneri istedim.
R1 ve R1 Pro sensörleri aynı gözüküyor mcu farklı.

Wraith'te taksit olması lazım.
Amazon da taksit yapıyor.

Amazon yurt dışına yapmıyor.

M800 ultra alabilirsiniz o zaman. Diğer 2 arkadaşı beklerken ağaç olup meyve vermeyin.

M800 Ultra alabilirsiniz o zaman. Diğer 2 arkadaşı beklerken ağaç olup meyve vermeyin.

Taksit olmadığını söylemiştim yardımcı oluyorsunuz anlıyorum bu ürünü ben de gerçekten beğendim alırdım hatta ancak taksit olmadığı için alamam neden attığım listeden önermiyorsunuz birçok kez rica ettim.

Mcu ve sensörde R1 Pro tokat manyağı yapıyor r1'i.
VGN F1 serisini öneriyorum artık. Mcu şüphem kalktı diyebiliriz.
Attığınız linkteki 3 fareyi da bu bütçede yok sayıyorum.
500 lira bile edecek mouse değiller.
X2h-Lamzu MAYA-F1 Pro MAX-M800 ultradan birini seçin.

Hocam düz F1'de VGN'in sitesinde beken mcu olduğu yazıyor, normalde F1 alacaktım mcu beken olarak görünce vazgeçtim, R1 serisinden farklı beken mcu'mu mevcut F1 de?
Ya da Türkiye'deki ürünlerdemi mcu farklı?
1709750669305.png

Taksit olmadığını söylemiştim yardımcı oluyorsunuz anlıyorum bu ürünü ben de gerçekten beğendim alırdım hatta ancak taksit olmadığı için alamam neden attığım listeden önermiyorsunuz birçok kez rica ettim.

2000 TL'ye R1 Pro modelini alabilirsiniz stokta mevcut, taksit yapabiliyorsunuz ancak vade farkı koyuyor.

Hocam düz F1'de VGN'in sitesinde beken mcu olduğu yazıyor, normalde F1 alacaktım mcu beken olarak görünce vazgeçtim, R1 serisinden farklı beken mcu'mu mevcut F1 de?
Eki Görüntüle 2134474

2000 TL'ye R1 Pro modelini alabilirsiniz stokta mevcut, taksit yapabiliyorsunuz ancak vade farkı koyuyor.

+600 TL de dangle vermem gerekiyor yoksa R1 Pro'yu ben de beğendim.

Cevabını yukarıda verdim hocam. Yok sayıyorum onları bu bütçede.
Eki Görüntüle 2134474
Aynı MCU kullanıyorlar hocam.
Wraith'in whatsapp destek hattı üzerinden taksit seçeneğini sorar mısınız hocam?
Sözleşmelerinde taksit vardı diye biliyorum.

Dongle'ı sonra da alabilirsiniz hocam.

Hocam donglesuz 1K'da kullanıp elinize para geçince dongle alabilirsiniz.

Cevabını yukarıda verdim hocam. Yok sayıyorum onları bu bütçede.

Aynı mcu kullanıyorlar hocam.
Wraith'in WhatsApp destek hattı üzerinden taksit seçeneğini sorar mısınız hocam?
Sözleşmelerinde taksit vardı diye biliyorum.

Dongle'ı sonra da alabilirsiniz hocam.

Taksit yapılabiliyor ancak vade farkı koyuyor, bugün R1 Pro aldım taksit seçeneği mevcuttu.

R1 Pro videosunu kutu içeriğini atar mısınız hocam videosunu vs detaylı şekilde. Başkaların videosu vs olur.

Ve R1 Pro şarjı ne kadar gidiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı