Rival 3 Wireless fareyi düzeltmek veya 2500 TL'ye yeni fare almak

RespawN

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar merhaba. Şu an Rival3 Wireless kullanıyorum ancak malum tekerleği aşağı çevirirken gelen o ses beni artık bezdirdi. İkinci el aldım fareyi o yüzden garanti vs. durumunu da bilmiyorum. İçini açmaya çalışırken skatezlerini de bozdum stabil değil artık mouse.

Ya yeni bir skatez alıp bu tekeri bir şekilde susturacağım,
Ya da direkt yeni bir mouse alacağım.

Öncelikle bu tekerlek ses sorununu çözebilen var mı? Farenin içini açamadım bile garip bir alyan vidası var içine bile girmiyor alyanlar. Üstten içine makine yağı vs. sürdüm ancak çare olmadı.

Eğer çaresi yok ise Wireless ve CS:GO için ideal fareler nelerdir? Bütçe 2000-2500TL.
İlginiz için teşekkür ederim.

Not: Fingertrip ve Claw arası bir tutuşum var daha çok fingertrip :)

Dostlar merhaba. Şu an Rival3 Wireless kullanıyorum ancak malum tekerleği aşağı çevirirken gelen o ses beni artık bezdirdi. İkinci el aldım fareyi o yüzden garanti vs. durumunu da bilmiyorum. İçini açmaya çalışırken skatezlerini de bozdum stabil değil artık mouse.

Ya yeni bir skatez alıp bu tekeri bir şekilde susturacağım,
Ya da direkt yeni bir mouse alacağım.

Öncelikle bu tekerlek ses sorununu çözebilen var mı? Farenin içini açamadım bile garip bir alyan vidası var içine bile girmiyor alyanlar. Üstten içine makine yağı vs. sürdüm ancak çare olmadı.

Eğer çaresi yok ise Wireless ve CS:GO için ideal fareler nelerdir? Bütçe 2000-2500TL.
İlginiz için teşekkür ederim.

Not: Fingertrip ve Claw arası bir tutuşum var daha çok fingertrip :)
VGN Dragonfly F1 Pro alabilirsiniz. Sora veya Lamzular o paraya inerse de onlar.

Bunlar hayatımda ilk defa duyduğum markalar :) Steelseries, Logitech gibi kalitedeler mi acaba? (konuya zaten uzağım)

Final soru, sebepleriyle bir cevap bekliyorum.

Deathadder V2 Pro mu, VGN F1 Pro mu, Steelseries Areox 5 mi?

Kalite, servis ve CS performansı önemli noktalar.

v2 Pro siparişini verdim.

Rival3'ü yedeğe çekeceğim artık. Bu arada tekerlek ses sorununu çözdüm.
Farenin tekerleğine üstten Würth'ün genel temizleyici spreyinden bir iki fıs sıkarak tüm gıcırdama sorununu çözebilirsiniz arkadaşlar. Başına gelen varsa :)

Model o bende olduğu için önerdim memnunum yani ama arkadaşın dediği gibi Dragonfly ve diğerleri on numara mouseler.

V2 Pro siparişini verdim.

Rival3'ü yedeğe çekeceğim artık. Bu arada tekerlek ses sorununu çözdüm.
Farenin tekerleğine üstten würth'ün genel temizleyici spreyinden bir iki fıs sıkarak tüm gıcırdama sorununu çözebilirsiniz arkadaşlar. Başına gelen varsa :)

Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı